دادستان کاشمر: فردی که در خط ولایت باشد خادم ملت است / مردم با کسی عقد اخوت نبسته اند

دادستان کاشمر:  فردی که در خط ولایت باشد خادم ملت است / مردم با کسی عقد اخوت نبسته اند

 

دادستان عمومی و انقلاب کاشمر با بیان این که فردی که در خط ولایت باشد او را خادم ملت می دانیم گفت: مردم با کسی عقد اخوت نبسته اند ودست مسئولی که بیشتر خدمت کند به گرمی می فشارند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام علی میدانی  در جلسه شورای اداری کاشمر که به منظور تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان در سالن همایش های خانه معلم کاشمر برگزار شد اظهار داشت:  امروز در نظام جمهوری اسلامی خدمت یک نعمت است که خداوند در اختیار برخی افراد قرار داده است، لذا هر کسی که در این امتحان و فرصتی که خداوند در اختیار او قرار داده است به وظایفش عمل کند خداوند نیز این خدمت را در جایی دیگر و منصب دیگری به او استمرار می دهد در غیر اینصورت خداوند آن مسئولیت را از او خواهد گرفت.

وی با تأکید بر این که امروز نیاز به همفکری و همراهی مضاعف و خستگی ناپذیر برای تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب در نامگذاری امسال بنام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل هستیم ابراز داشت: امیدواریم در سایه همراهی، همکاری و تعامل همه مسئولان بتوانیم خدمات شایانی به مردم ارائه دهیم.

دادستان عمومی و انقلاب کاشمر با اشاره به این که مردم به عملکرد و فعالیت فرد نمره می دهند نه به سخنرانی و رویکرد سیاسی او افزود: ما امروز با کسی که در خط ولایت باشد و اعتقاد به اصل مطلقه ولایت فقیه داشته باشد او را خادم ملت توأم با تعهد و تدین می دانیم.

وی با بیان این که در بحث عزل و نصب ها این که فرد از کدام گروه و جناح سیاسی است تنها برای شور و نشاط سیاسی خوب است خاطر نشان کرد: مردم در مقام عمل نگاه نمی کنند که بر پیشانی مسئول نام کدام حزب، گروه و تفکر است و تا کنون نیز ثابت کرده اند که با هیچکس رودربایسی ندارند و عقد اخوت هم نبسته اند ودست مسئول و مدیری که بیشتر خدمت کند به گرمی می فشارند و از او راضی هستند.

حجت الاسلام میدانی با اشاره به این که امروز دولت تا حدودی توانسته است شعار تدبیر، امید و اعتدال را حتی در عزل و نصب ها عملی کند یادآور شد: حداقل در شهر خودمان این قضیه را شاهد بودیم چرا که تا امروز فرماندار دولت قبل به لحاظ استعداد و توانمندی در مسئولیتش به مردم خدمت کرده است.

وی با بیان این که یک مسئول جدید که به شهرستان می آید باید با بررسی کارهای مدیر قبلی، اقدامات مثبت او را تقویت و ادامه دهد تصریح کرد:اگر چه هر فردی در مدیریت رویکردی دارد و منکر این قضیه نیستیم اما برخی به محض تحویل گرفتن مسئولیت با تغییر دکور اتاق مدعی ایجاد تغییر هستند.

دادستان کاشمر با تأکید بر این  که تغییر باید در سرعت بخشیدن در خدمت باشد یادآور شد: امیدواریم با حضور نیروی تازه نفس به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان ونیز آغاز فعالیت نماینده متتخب مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی بتوانیم شاهد خدمات مطلوب تری در بخش های مختلف به مردم باشیم.

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved