• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • فرماندار جدید کاشمر: تلفیق موی سپید و انرژی جوانان کشور را بیمه می کند /تجربه و خطا در دولت جایگاهی ندارد

فرماندار جدید کاشمر: تلفیق موی سپید و انرژی جوانان کشور را بیمه می کند /تجربه و خطا در دولت جایگاهی ندارد

فرماندار جدید کاشمر:  تلفیق موی سپید و انرژی جوانان کشور را بیمه می کند /تجربه و خطا در دولت جایگاهی ندارد

فرماندار جدید کاشمر با اشاره به این که جوانگرایی یک اصل است اما این دولت جایگاهی برای تجربه و خطا نیست گفت: تلفیق موی سپید و انرژی جوانان  انجام شود قطعا کشور بیمه خواهد شد.

به گزارش  پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، محمد حسن فرهادی در آئین معارفه اش در جلسه شورای اداری کاشمر با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: باید به جوانان این مملکت بها بدهیم؛ چرا که جوان گرایی و پرداختن به اعتماد و احترام مردم را یک اصل می دانیم.

وی با بیان این که  نمی توانیم تجربیات علمی بزرگان را نادیده بگیریم، بر استفاده از جوانان و بانوان شایسته کشور به عنوان یک اصل تأکید کرد و یادآور شد: تجربه و خطا در این دولت جایگاهی ندارد ؛ لذا به نظر من با تلفیق موی سپید و انرژی جوانان مملکت می توانیم کشور را بیمه کنیم.

فرماندار جدید کاشمر با ابراز خرسندی از این که در سی و دومین سال خدمت، توفیق خدمتگزاری به مردم کاشمر حاصل شده است افزود: این که امروز در شهری که میزبان مدفن شهید مدرس، شخصیتی که سیاست استراتژیک آن در جهت استقلال این مملکت بود و هنر نترسیدن از دیکتاتورها و رضاخان ها را داد افتخار می کنم.

وی با تأکید بر این که تجربه 20 سال مدیریت به من آموخته است که  سازمان هایی موفق هستند که نگاه سیستمی دارند خاطر نشان کرد: این مدل علمی مدیریت در دنیاست؛ لذا نگاه من با 20 سال تجربه مدیریت نگاه سیستمی است و معتقدم اگر ورودی ها دچار خلل و بی نظمی شود قطعا امور با مشکل مواجه می شود.

فرهادی با بیان این که از مجموعه ادارات و دستگاه های اجرایی در بخش های مختلف انتظار دارم به این نگاه سیستمی کمک کنند ابراز داشت: توسعه شهرستان برای ما یک اصل است؛ بنابر این برای توسعه فرهنگی نیازمند همفکری هستیم.

وی با اشاره به این که باید از معلمین بخواهیم مهارت های آموزشی و زندگی را جدی بگیرند تا آسیب ها در جامعه کاهش یابد تصریح کرد: جامعه ای که به آموزش و پرورش بپردازد آن جامعه برین است و جامعه جاهل تن به پلشتی ها، مواد مخدر، سرقت و بذهکاری می دهد.

فرماندار کاشمر در پایان خواستار همراهی، همکاری و مشارکت همه مجموعه های اداری شهرستان در جهت توسعه و پیشرفت کاشمر و ثبت کارنامه ای درخشان خدمتی شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved