فرماندار جدید کاشمر معرفی شد / فروزان راهی استانداری خراسان رضوی شد

با معرفی محمد حسن فرهادی به عنوان فرماندار جدید کاشمر، مهدی فروزان فرماندار قبلی این شهرستان راهی استانداری خراسان رضوی شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، آئین تودیع و معارفه فرماندار کاشمر امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، امام جمعه کاشمر، نماینده منتخب مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تأمین و شورای اداری کاشمر، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و تعدادی از خانواده معظم شهدا در سالن همایش های خانه معلم این شهر برگزار شد.

در این مراسم از زحمات و خدمات 1301 روزه مهدی فروزان در دوران تصدی فرمانداری کاشمر تقدیر شد. مهدی فروزان که کارمند ثبت احوال است و سابقه یک دهه خدمت در سیستم وزرات کشور را دارد و تا کنون 4 استاندار و 5 معاون سیاسی را تجربه کرده و کارنامه قابل قبول مدیریتی از خود بجای گذاشته است قرار است راهی استانداری خراسان رضوی شود و به عنوان مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی معرفی شود.

در ادامه این جلسه با قرائت وزیر کشور، محمد حسن فرهادی به عنوان نوزدهمین فرماندار شهرستان کاشمر معرفی  شد . در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی خطاب به محمد حسن فرهادی آمده است : به موجب این حکم وبنا به پیشنهاد استاندار محترم خراسان رضوی به سمت فرماندار شهرستان کاشمر منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال ودرچارچوب وظایف مصوب درراستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وسیاستهای دولت تدبیر وامید وپیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا.. العظمی خامنه ای (مدضه العالی ) موفق باشید.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved