با حکم مدیر کل استان؛ گل محمدی، معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش کاشمر شد

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، در حکمی یعقوب گل محمدی را به سمت معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش کاشمر منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24، تغییر در این مسئولیت به پیشنهاد ایرج سعادتمند مدیر آموزش و پرورش کاشمر و با تأیید  سید جواد حسینی مدیر کل آموزش و پرورش استان انجام شد.

در آئین تودیع و معارفه معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش کاشمر از زحمات و تلاش های 25 ماهه علی زنده جانی در تصدی این مسئولیت تقدیر و یعقوب گل محمدی به سمت معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش کاشمر معرفی شد.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر  در این مراسم با تأکید بر این که معاونت  پیشین  آموزش و پرورش تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی  هرچه بهتر به جامعه بزرگ فرهنگیان انجام داده و این تلاش ها و زحمات قابل تقدیر است گفت: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخاری بزرگ است، لذا پایبندی به قوانین و مقررات، نظم، بردباری، صبوری، متانت و بزرگواری از صفات بارز معاونت سابق پشتیبانی این شهرستان بود. ایرج سعادتمند یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی ایران که بر پایه اسلام بنا نهاده شده است مسئولیت‌ ها تکلیفی است که به ما سپرده می‌شود لذا خدمت در این راه میدان امتحانی سخت و موجب افتخاری بزرگ است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved