• صفحه نخست
  • اخبار
  • حوادث
  • فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد: برخورد 206 با موتورسیکلت در کاشمر / مرگ جوان 18 ساله در گذرگاه خونین کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد: برخورد 206 با موتورسیکلت در کاشمر / مرگ جوان 18 ساله در گذرگاه خونین کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد:  برخورد 206 با موتورسیکلت در کاشمر / مرگ جوان 18 ساله در گذرگاه خونین کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر از مرگ جوان 18 ساله در گذرگاه خونین کاشمر در یک حادثه رانندگی خبر داد.

سرهنگ ابوالقاسم باقری در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: این حادثه رانندگی که غروب یکشنبه و در کیلومتر 5 جاده کاشمر به سه راهی شادمهر اتفاق افتاد، یک دستگاه سواری پژو 206 که در حال حرکت به سمت کاشمر بود با یک دستگاه موتورسیکلت که در مسیر موافق در حال حرکت بود به شدت برخورد می کند.

وی با بیان این که بر اثر برخورد این دو وسیله نقلیه، راکب موتورسیکلت به شدت مجروح شد یادآور شد: با حضور اورژانس 115، بلافاصله مصدوم حادثه جهت مداوا به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر منتقل شد.

رئیس پلیس کاشمر با اشاره به این که تلاش کادر پزشکی و درمانی برای نجات این جوان 18 ساله بی نتیجه ماند و وی در بیمارستان فوت کرد تصریح کرد: متأسفانه راکب موتورسیکلت به دلیل عدم استفاده از کلاه ایمنی، از ناحیه سر دچار مصدومیت شده بود.

سرهنگ با تأکید بر این که استفاده از کلاه ایمنی توسط استفاده کنندگان از موتورسیکلت علاوه بر جلوگیری از بروز آسیب رسیدن به ناحیه سر در مواقع بروز حادثه یاعث کاهش تلفات جانی نیز می شود: با بررسی صحنه تصادف توسط کارشناس تصادفات پلیس راه کاشمر، عدم توجه به جلو از سوی سواری پژو 206 علت وقوع این تصادف اعلام شده است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved