• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر خبر داد: مشارکت 52.7 درصدی در انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر کاشمر

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر خبر داد: مشارکت 52.7 درصدی در انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر کاشمر

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر خبر داد:  مشارکت 52.7 درصدی در انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر کاشمر

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر از مشارکت 52.7 درصدی اعضا و داوطلبان در چهارمین دوره انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر این شهرستان خبر داد.

علیرضا معین زاده در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانیکاشمر24 اظهار داشت: اولین مرحله چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، همزمان با سراسر کشور روز گذشته با حضور اعضا و داوطلبین جمعیت هلال احمر کاشمر برگزار شد.

وی با بیان این که علیرغم حضور 125 نفر در جلسه اول و به حد نصاب نرسیدن مجمع، انتخابات بعد از نیم ساعت در جلسه دوم برگزار شد ابراز داشت: از مجموع 234 آرای مأخوذه، تعداد 232 رأی صحیح اخذ شده بود که پس از شمارش آرا مهدی شرافتی با 161 رای، علی منظم اسماعیل پور با 157 رأی، مجید جندقی با 120 رأی، علیرضا ناصری با 99 رأی به عنوان چهار عضو شورای اجرایی و محسن ذبیحی فیض آبادی با 125 رأی به عنوان بازرس انتخاب شدند.

ردیس جمعیت هلال احمر کاشمر با اشاره به انتخاب مهدی شرافتی به عنوان نماینده مجمع جمعیت هلال احمر کاشمر در مجمع استان خاطر نشان کرد: با تأیید انتخابات برگزار شده توسط ستاد مرکزی انتخابات و صدور اعتبارنامه، فعالیت شورای جدید در این شهرستان آغاز می شود.

وی با بیان این که در چهارمین دوره انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر کاشمر 9 نفر برای عضویت در شورا و 2 نفر برای سمت بازرس نامزد شده بودند یادآور شد: از مجموع 451 واجد شرایط شرکت در این دوره از انتخابات از میان اعضا و داوطبین هلال احمر کاشمر، 234 نفر در انتخابات شرکت کردند و آرای خود را به صندوق ریختند.

معین زاده در خصوص وظایف و اختیارات شواری اجرایی تصریح کرد: برابر اساسنامه جمعیت هلال احمر تدوین برنامه های کلی شهرستانی در چارچوب مقررات و سیاستهای کلان جمعیت و ارائه به مجمع شهرستان، پیشنهاد برنامه و بودجه و  ترازنامه سالانه جمعیت شهرستان و ارائه به مجمع شهرستان،  تدوین راهکارهای لازم جهت اجرای مصوبات شهرستان و تصویب پیشنهادات رئیس شعبه در چارچوب وظایف از وظایف شورای اجرایی جمعیت هلال احمر است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved