روابط عمومی فرمانداری کاشمر، برتر استان شد

روابط عمومی فرمانداری کاشمر، برتر استان شد

روابط عمومی فرمانداری کاشمر به عنوان روابط عمومی برتر در بین دستگاه های عضو شورای اداری خراسان رضوی معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، در مراسمی که همزمان با 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور استاندار مدیران استان در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد از روابط عمومی های برتر دستگاه های عضو شورای اداری استان تجلیل شد. در این مراسم مصطفی بزمی مسئول روابط عمومی فرمانداری کاشمر به عنوان روابط عمومی برتر در بین فرمانداری های خراسان رضوی معرفی شد.

امیر پورمهدی مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی در تقدیرنامه مسئول روابط عمومی فرمانداری کاشمر آورده است: کسب عنوان روابط عمومی برتر در بین دستگاه های عضو شورای اداری استان را خدمت جنابعالب و همکاران محترم تبریک عرض نموده، امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به نام اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نامگذاری گردیده است  در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و عنایت ولی نعمتان حضرت امام رضا(علیه آلاف التحیه و اثناء) تحت رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در تحقق اهداف دولت تدبیر و امید بیش از پیش موفق و موید باشید.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24 کسب این موفقیت را که نشان از تجربه، تلاش و مدیریت مسئول روابط عمومی فرمانداری کاشمر است را تبریک عرض نموده، امیدواریم همواره شاهد موفقیت ایشان در عرصه اطلاع رسانی باشیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved