بها دادن به بهائیت در جامعه باور کردنی نیست / بهائیت گروهی جاسوسی و انگلیسی

خطیب جمعه کاشمر بهائیت را گروهی جاسوسی و انگلیسی دانست و گفت: بها دادن به این گروه برای جامعه ما که هزینه های زیادی برای مقابله با آن متحمل شده است باور کردنی نیست.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی ظهر امروز در اجتماع نمازگزاران جمعه کاشمر در مصلای این شهر اظهار داشت: جای بسی تأسف است امرو جریان بهائیت در کشور ما مورد لطف برخی ها قرار می گیرد.

وی با تأکید بر این که بهائیت یک فرقه و اعتقاد نیست ابراز داشت: بهائیت یک گروهی جاسوسی انگلیسی و استعماری است؛ لذا برقراری ارتباط با این گروه موجب تألم ملت شده است.

امام جمعه کاشمر با اشاره به این که در کشور ما به عقاید و فرقه های مختلف احترام گذاشته می شود به طوری که علیرغم جمعیت کم آنها شاهد حضور نمایندگانی از آنها در مجلس شورای اسلامی نیز هستیم خاطر نشان کرد: بهائیت یک فرقه جاسوسی انگلیسی است و نشست و برخاست با آن برای جامعه ما باور کردنی نیست.

وی با بیان این که در جامعه ما همواره برای مقابله و مبارزه با بهائیت کمر همت بسته شده و در این راه هزینه های زیادی نیز متحمل شدیم افزود: اگر چه بزرگان انقلاب این حرکت و اقدام را محکوم کردند؛ اما سیاهی زغال از بین نمی رود.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به نامگذاری سالروز میلاد امام عصر بنام روز جهانی مستضعفین یادآور شد: از کمیته امداد به عنوان بازوی کمک به مستضعفین انتظار داریم در این راه با جمع آوری کمک های مردمی نسبت به توزیع آن در بین افراد نیازمند تلاش کند.

وی با بیان این که عمده مستضعفین عالم، در حقیقت مستضعفین فکری هستند گفت: یکی از رسالت های انقلاب ما این است که در راستای آگاهی بخشیدن به مستضعفان جهان تلاش کند و همواره آنان را از دسیسه و توطئه های شیطان بزرگ مطلع تا بتوانند در برابر آن قیام کنند.

خطیب امروز نماز جمعه کاشمر با تأکید بر این که آمریکای جنایتکار از ابتدای انقلاب هیچگاه دست از جنایت و ترور، جنگ افروزی و تحریم علیه ملت ایران بر نداشته است و تلاش می کند با شخم زدن کشورهای منطقه ایران را تحت فشار قرار دهد تصریح کرد: آن چه که امروز می تواند ملت های مظلوم را از اقدامات و جنایت های ددمنشانه این شیطان بزرگ نجات دهد، تفکر و نگاه امام راحل به اسلام ناب است.

وی با تبریک فرا رسیدن سالروز سربازان گمنام امام زمان(عج)، از تلاش ها و زحمات این قشر از جامعه در حفاظت و حراست کشور در میان آتش افروزی های نمرودی زمان تقدیر کرد گفت: امروز چشم بیدار و تیزبین سربازان گمنام تمام توطئه ها و طرح های دشمنان را خنثی می کند.

حجت الاسلام یعقوبی با تأکید بر این که به برکت حضور و تلاش های سربازان گمنام امام عصر، رهنمودها و هشدارهای مقام معظم رهبری و پشتیبانی ملت از ولایت فقیه امروز شاهد شکستن تحریم ها هستیم ابراز داشت: امروز آمریکا به دلیل عهد شکنی اش در قبال ایران به یک عهد شکن در دنیا معرفی شده است.

وی با بیان این که آمریکایی که مدعی حقوق بشر و انسانیت است امروز به دلیل عهد شکنی اش در جامعه بین الملل اعتماد و اعتبارش را از دست داده است تأکید کرد: اگر چه ایران از مسئله برجام به لحاظ تعطیل شدن رآکتور اراک و فرستادن اورانیون غنی شده دچار عقب ماندگی شد اما این عقب ماندگی قابل جبران است و ایران اسلامی موفق تر از گذشته پیش خواهد رفت.

امام جمعه کاشمر یادآور شد: آن چه امروز مایه مباهات و افتخار ایران اسلامی است این است که مهر بی اعتباری بر پیشانی آمریکا کوبیده ایم و ملت ما با داشتن روحیه انقلابی، جهادی و مقاومتی دشمنان را در راه رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام می گذارند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved