• صفحه نخست
  • اخبار
  • حوادث
  • جاری شدن سیل بعد از 15 سال در رودخانه نابای ریوش / 50 درصد روستاهای کوهسرخ سیل را تجربه کردند

جاری شدن سیل بعد از 15 سال در رودخانه نابای ریوش / 50 درصد روستاهای کوهسرخ سیل را تجربه کردند

جاری شدن سیل بعد از 15 سال در رودخانه نابای ریوش / 50 درصد روستاهای کوهسرخ سیل را تجربه کردند

 

بخشدار کوهسرخ کاشمر با اشاره به بارندگی ظهر امروز و جاری شدن سیل بعد از گذشت 15 سال در رودخانه نابای شهر ریوش گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه با جاری شدن چهار مرحله سیل، 50 درصد روستاهای این بخش سیل را تجربه کردند.

رضا رمضانی طرقی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: در یک ماهه اخیر بارش ها در منطقه کوهسرخ منجر به راه افتادن سیل در روستاهای اکبرآباد، چلپو، تولا، علی آباد، بختیار، کوشه، کوشه نما، نامق، ایور، طرق، قراچه، پایین دره، کریز، موشک و شهر ریوش شده است.

وی با بیان این که جاری شدن سیل در بخش کوهسرخ منجر به بروز خسارت به اراضی و باغات کشاورزی و محصولاتی نظیر گندم، جو و زعفران، منازل مسکونی و قنوات شده است خاطر نشان کرد: با حضور کارشناسان مربوطه، خسارت های وارده در حال برآورد است.

بخشدار کوهسرخ با اشاره به این که بارندگی ظهر امروز منجر به خسارت به اراضی کشاورزی و نیز بخشی لز جاده کمر بندی روستای ایور شده است یادآور شد: قنات روستای ایور به جهت به راه افتادن سیل مسدود شده است.

رمضانی با تأکید بر این که از 28 روستای بخش مرکزی تعداد 14 روستا در یک ماهه اخیر در پی بارندگی ها، سیل را تجربه کردند تصریح کرد: رودخانه نابای شهر ریوش نیز امروز پس از 15 سال شاهد جاری شدن سیل بود.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved