• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر؛ صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی کاشمر برگزار شد

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر؛ صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی کاشمر برگزار شد

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر؛  صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی کاشمر برگزار شد

همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر صبحگاه مشترک نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان کاشمر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر صبح امروز در اجتماع نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان شرکت کننده در صبحگاه مشترک اظهار داشت: دشمن ما آمریکای جنایتکار است و امام راحل به خوبی از آن به عنوان شیطان اکبر و بزرگ یاد کردند؛ چرا که همواره به عنوان دشمن همیشگی درصدد پیاده کردن نیات شیطانی خود است.

علیرضا سازگاربا بیان این که آمریکا در غرب آسیا به دنبال این است که از طریق جنگ های نیابتی، ملت ها را به خودش مشغول کند افزود: این شیطان بزرگ در داخل ایران به دنبال بر هم زدن وحدت و یکپارچگی مردم و مسئولین با ایجاد فضای خیالی و دوقطبی است.

وی با اشاره به این که در فتح خرمشهر از همه نیروها استفاده شده است یادآور شد: امروز با گذشت 34 سال از آزاد سازی خرمشهر باید در بحث اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید مقام معظم رهبری است باید از همه نیروها و توان استفاده کنیم و در این راستا باید توجه به تولید داخلی و عدم توجه به واردات بی رویه، توجه به خرید کالای ایرانی و نخریدن کالای خارجی مد نظر قرار گیرد.

فرمانده سپاه کاشمر با تأکید بر این که رزمندگان ما در سالروز آزاد سازی خرمشهر بالغ بر 16 هزار اسیر از دشمن گرفتند ابراز داشت: متأسفانه امروز بیش از 16 هزار کارگاه و کارخانه در سطح کشوربه خاطر مشکلات مالی اسیر و تعطیل شدند؛ بنابر این باید با بهره گیری از توان ، استعداد، ظرفیت و قابلیتی که در کشور داریم تلاش کنیم این کارخانجات و کارگاه ها را از اسارت بیرون بیاوریم و در مسیر تولید قرار دهیم.

وی با بیان این که ملت ایران در فتح خرمشهر قدرت، صلابت، ایمان و شایستگی انقلاب اسلامی  را به دنیا نشان داد تأکید کرد: همان گونه که در فتح خرمشهر بعد از آزاد سازی اسیر فریب دشمن در خصوص پذیرش قطعنامه نشدیم باید در موضوع پسابرجام نیز قدرت خودمان را نشان دهیم و اسیر لبخندها، خدعه و نیرنگ دشمنان نشویم.

سازگار با تأکید بر استفاده از توان و ظرفیت نیروهای داخلی در همه حوزه ها خاطر نشان کرد: در فتح خرمشهر با اعتماد و اطمینان به نیروهایی که از اقشار مختلف مردم بودند به پیروزی رسیدیم، در بحث پسابرجام نیز مبادا مسئولین اسیر لبخند دشمن شوند.

فرمانده سپاه کاشمر با اشاره به این که در فتح خرمشهر با توکل به خداوند به پیروزی رسیدیم تصریح کرد: در موضوع پسابرجام نیز نباید در ذهن برخی مسئولین توکل بر آمریکا شکل بگیرد، بلکه باید در راستای تحقق شعار امسال در بحث اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تلاش کنیم و بتوانیم در همه عرصه ها آن را به نتیجه برسانیم.

در پایان این مراسم از برترین های حلقه های صالحین شهرستان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved