فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد؛ دستگیری کیف قاپ حرفه ای در کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد؛  دستگیری کیف قاپ حرفه ای در کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر از دستگیری کیف قاپ حرفه ای در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ابوالقاسم باقری در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24 اظهار داشت: با اعلام خبر وقوع چند فقره کیف قاپی درمحدوده خیابان امام خمینی (ره) شهر کاشمر، تیم ویژه ای از مأموران دایره تجسس کلانتری 11 جانبازان مأمور رسیدگی به این پرونده شدند.

وی با بیان این که مأموران دایره تجسس با بررسی زمان و مکان سرقت ها از طریق دوربین های مداربسته در آن محدوده موفق به شناسایی فرد سارق شدند خاطر نشان کرد: با هماهنگی قضایی، سارق مذکور را دستگیر و تحت بازجویی های پلیسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی کاشمر با اشاره به این که سارق جوان 22 ساله ای ب در بازجویی های علمی پلیس و در مواجهه با مستندات دیجیتالی کشف شده لب به اعتراف گشود تصریح کرد: با اعتراف سارق به انجام 4 فقره کیف قاپی، پرونده اش تکمیل و تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ باقری با تأکید بر رعایت موارد امنیتی و مراقبت در هنگام تردد در محیط خارج از خانه از شهروندان به ویژه بانوان خواست در هنگام عبور از پیاده روها و خیابان ها مراقب افراد ناشناس که به بهانه پرسیدن آدرس و یا هر سئوال دیگری به آنان نزدیک می شوند باشند و حتی الامکان از تردد در مکان های خلوت همراه با وجوه نقد زیاد و یا اموال با ارزش خودداری کنند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved