شهردار و اعضای شورای شهر کاشمر از کارگر مصدوم حادثه برق گرفتگی عیادت کردند

شهردار و اعضای شورای شهر کاشمر از کارگر مصدوم حادثه برق گرفتگی عیادت کردند

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کاشمر با حضور در بیمارستان کاشمر از کارگر مصدوم شده در حادثه برق گرفتگی کامیون عیادت کردند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، جعفر سلیمانی به همراه 9 عضو شورای اسلامی شهر کاشمر با حضور در بخش آی سی یو بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر از هادی آخرتی راننده کامیون شهرداری کاشمر که در روز دوشنبه در حین تخلیه باربا برخورد با شبکه 20 کیلوولت برق دچار برق گرفتگی شده بود عیادت کردند و ضمن آرزوی سلامتی و بهبود ایشان ، بر پیگیری درمان های مورد نیاز تأکید کردند.

در این دیدار راننده 32 ساله کامیون شهرداری کاشمر که بر اثر برق گرفتگی از ناحیه دو دست و پا دچار سوختگی شده بود در حال حاضر از وضعیت مطلوبی برخوردار است و رو به بهبود است.

گفتنی است در حادثه صبح روز دوشنبه سوم خرداد ماه  یک دستگاه کامیون متعلق به شهرداری کاشمر که قصد تخلیه خاک در بلوار امامزاده سید مرتضی(ع) را داشت در حین تخلیه بار با سیم های شبکه برق برخورد کرد و در جریان آن راننده 32 ساله کامیون و کارگر 30 ساله شهرداری کاشمر دچار برق گرفتگی شدند. که علیرغم تلاش پزشکان و کادر درمانی بیمارستان کارگر 30 ساله شهرداری به جهت وارد شدن جریان زیاد برق فوت کرد و راننده 32 ساله نیز هم اکنون در بخش آی سی یو بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر بستری است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved