فرماندار کاشمر: اقشار مختلف مردم قدردان ایثارگری جانبازان هستند / جانبازان بهترین الگو در خانواده و جامعه

فرماندار کاشمر:  اقشار مختلف مردم قدردان ایثارگری جانبازان هستند / جانبازان بهترین الگو در خانواده و جامعه

فرماندار کاشمر جانبازان را بهترین الگو در خانواده و جامعه دانست و گفت: اقشار مختلف مردم قدردان ایثارگری جانبازان هستند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، محمد حسن فرهادی در آئین تجلیل از جانبازان شاغل و بازنشسته آموزش و پرورش کاشمر در سالن همایش های خانه معلم این شهر اظهار داشت: جانبازان در حقیقت از عجائب خلقت هستند که در روزهای سخت به کمک کشور آمدند و با پاسخ به آموزه های دینی و امام از سوی رهبر معظم انقلاب سند افتخار این کشور لقب گرفتند.

وی با بیان این که اقدام و حرکت جانبازان در دوران هشت سال دفاع مقدس ماندگار و اصیل بوده است خطاب به جانبازان تأکید کرد: مطمئن باشید همه مردم ایران با هر سلیقه و تفکری به ایثار و از خودگذشتگی شما غبطه می خورند و احترام می گذارند و افرادی که این ارزش ها را درک نمی کنند بسیار اندک و انگشت شمار هستند.

فرماندار کاشمر با اشاره به این که برخی اوقات غفلت های مدیریتی نتوانسته به شرایط کمال برسد ابراز داشت: من به همه شما که سند استقلال این مملکت هستید افتخار می کنم که اجازه ندادید یک سانتی متر از مساحت این کشور به دست اجانب و بیگانگان بیفتد.

وی با بیان این که استقلالی که کشور به آن رسیده در حقیقت مملکت بیمه شده است افزود: محصول انتخابات 24 خرداد 92 در برگزاری یک انتخابات سالم علیرغم همه مشکلات قوانین انتخابات در کشور در نهایت ثمره جانبازان این مملکت، استقلال و آرامشی شد تا در یک فضای بسیار شیرین مجلس شورای اسلامی در دوره دهم افتتاح شد.

فرهادی با تأکید بر این که امروز شیرازه کشور روال معقول و منطقی خودش را دارد یادآور شد: جانبازان اهل نشاط، امید و فداکاری برای کشور هستند به طوری که در کلاس بهترین معلم ها، در مدیریت می درخشند و در خانواده افراد مهربانی هستند.

فرماندار کاشمر با بیان این که جانبازان علیرغم رنج ناشی از جراحاتی که گرفتار آن هستند الگویی مناسب در جامعه هستند خاطر نشان کرد: بی شک جانبازان بهترین پدران در خانه هستند و این نشان دهنده این است که اثرات جبهه ماندگار است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved