مدیر آموزش و پرورش کاشمر: قاتل ستایش محصول عملکرد ماست / توجه به چراغ های زرد در جامعه آسیب پذیر

مدیر آموزش و پرورش کاشمر:  قاتل ستایش محصول عملکرد ماست / توجه به چراغ های زرد در جامعه آسیب پذیر

مدیر آموزش و پرورش کاشمر با تأکید بر این که در جامعه آسیب پذیر باید حواسمان به چراغ های زرد باشد، قاتل ستایش را محصول عملکرد آموزش و پرورش دانست.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، ایرج سعادتمند در آئین تجلیل از 205 جانباز شاغل و بازنشسته آموزش و پرورش کاشمر در سالن همایش های خانه معلم این شهر اظهار داشت: در روزگاری که من و شما بودیم هر چند متر مین و بمب بود اما امروز می بینیم که وجب به وجب بمب و مین ریخته است و فرزندان دختر و پسر ما در معرض تهدید، چالش و آسیب قرار دارند.

وی با بیان این که جامعه آسیب و خطرناک است ابراز داشت: قتل دختر افغانی 8 ساله پس از تجاوز توسط یک پسر 16 ساله زنگ خطر و محصول عملکرد من و شما بود؛ چرا که هر کارخانه ای یک ورودی و یک خروجی دارد لذا نقش مدیر اداره، مدیر مدرسه، مربی و معاون پرورشی و معلمین در این جنایت چقدر است؟ یا این که بالعکس نقش همه ما در برون دادهای بسیار خوبی که در جامعه وجود دارد اما دیده نمی شود چقدر است؟

مدیر آموزش و پرورش کاشمر با ابراز تأسف از این که این خشونت بعد از 2 ماه در فضای شهربازی امامزاده در این شهر اتفاق افتاد و شاهد قتل یک جوان بر اثر ضربه چاقو بودیم خاطر نشان کرد: چراغ های زیادی در جامعه آسیب پذیر ما روشن شده است و همواره آلارم می دهند که زیر پوست شهر خبرهای بسیاری است، بنابر این نقش من و شما به عنوان رزمنده دیروز، جانباز همیشه، شهید و شاهد زنده چیست و چقدر من و شما در تربیت صحیح بچه های خودمان و یا تربیت فرزندان دیگران تلاش کردیم.

وی با اشاره به این که امروز دانش آموزان با آسیب های بسیاری مواجه هستند به طوری که شاهد خشم بالا، افسردگی بالا، عزت نفس پایین، عدم خود کنترلی و نشاط کم هستیم یادآور شد: در این راستا باید برگردیم و اقداماتی را که باید در مدرسه، خانه و جامعه انجام دهیم را مورد توجه قرار دهیم.

در پایان این مراسم که به میزبانی مدارس شاهد شهرستان برگزار شد  از 205 جانباز شاغل و بازنشسته آموزش و پرورش کاشمر با اهدای لوح های تقدیر، تجلیل شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved