• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • فرماندار کاشمر؛ شخصیت امام راحل باید به نسل جوان معرفی شود / تشریح برنامه های سالگرد ارتحال امام در کاشمر

فرماندار کاشمر؛ شخصیت امام راحل باید به نسل جوان معرفی شود / تشریح برنامه های سالگرد ارتحال امام در کاشمر

فرماندار کاشمر؛  شخصیت امام راحل باید به نسل جوان معرفی شود / تشریح برنامه های سالگرد ارتحال امام در کاشمر

فرماندار کاشمر با تشریح برنامه های بیست و هفتمین سال ارتحال امام راحل در این شهرستان، بر معرفی شخصیت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به نسل جوان تأکید کرد.

محمد حسن فرهادی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: همه ما موظف و مکلف هستیم مراسم ارتحال بنیانگذار حکومت اسلامی واقعی در کشور را باشکوه برگزار کنیم و نسبت به معرفی هر چه بیشتر شخصیت معمار کبیر انقلاب به نسل جوان کشور تلاش کنیم.

وی با اشاره به تشکیل ستاد بزرگداشت ارتحال امام در شهرستان و برنامه ریزی در راستای گرامیداشت یاد و خاطره پیر جماران افزود: بر اساس برنامه زمان بندی مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در روز 13 خرداد بعد از نماز مغرب و عشاء در آستانه مقدس امامزاده سید حمزه(ع)، صبح روز 14 خرداد در حسینیه های ولیعصر، مهدیه و رزمندگان اسلام و غروب 14 خرداد بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد امام رضا(ع) کاشمر برگزار می شود.

فرماندار کاشمر با دعوت از عموم مردم مومن و انقلابی کاشمر برای شرکت در مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: مراسم ویژه مراسم ارتحال امام با حرکت هیئات مذهبی به سمت مصلای نماز جمعه و با حضور اقشار مختلف مردم در مصلای جمعه کاشمر برگزار می شود.

وی با تأکید بر این که حضرت امام خمینی (ره) از شخصیت‌های برجسته جهان و تاریخ اسلام به شمار می رود و بایستی ضمن برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت ارتحال این عزیز سفر کرده باید در راستای معرفی افکار، شیوه زندگی و شخصیت این مجاهد به نسل های سوم و چهارم انقلاب تلاش کرد ابراز داشت: امام خمینی از کم نظیرترین و ممتازترین شخصیت های تاریخ بشریت است که با اندیشه و تفکر الهی و تلاش صادقانه مسیر تاریخ را متحول ساخت و منشأ تحولات عظیمی در کشور و دنیا شد.

فرهادی با بیان این که در شرایط کنونی و وضعیت منطقه ای، وحدت و هوشیاری در قبال توطئه و دسیسه های دشمنان امری ضروری و اجتناب ناپذیر است یادآور شد: حضور باشکوه و پرشور اقشار مختلف مردم در روز ارتحال در حرم امام خمینی(ره) نشان از همبستگی و پایبندی به آرمان های حضرت امام و خاری در چشم دشمنان است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved