فرماندار کاشمر: آموزش های مهارتی گامی عملی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی است

فرماندار کاشمر:  آموزش های مهارتی گامی عملی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی است

فرماندار کاشمر با اشاره به ظرفیت و توانمندی مجموعه آموزش فنی و حرفه ای گفت: آموزش های مهارتی گامی عملی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، محمد حسن فرهادی در دیدار با رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کاشمر اظهار داشت: ارائه آموزش های فنی و حرفه ای با بهره گیری از اساتید و مربیان مجرب نقش مهمی در ایجاد فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال برای جوانان دارد.

وی با بیان این که آموزش های مهارتی بایستی در راستای توانمندسازی نیروهای مستعد و توانمند ارائه شود خاطر نشان کرد: تعامل و همکاری با مراکز آموزش عالی و آموزش و پرورش با مجموعه فنی و حرفه ای می تواند زمینه استفاده بهینه از ظرفیت ها و منابع انسانی را فراهم کند.

وی  برگزاری نمایشگاه دستاوردها ، محصولات و پروژه های کارآموزان درسطح شهرستان را در راستای معرفی وشناساندن نقش موثر آموزش های فنی و حرفه ای و ترویج آن در جامعه را ضروری دانست و یادآور شد: تمامی مسئولان ادارات باید با داشتن برنامه اجرایی میان مدت و سالیانه در جهت تحقق اهداف و رسیدن به تعهدات کامل و برنامه های خود تلاش نمایند.

فرماندار کاشمر داشتن تعهد ، بالا بردن تخصص ، الگو قراردادن دیدگاههای موفق ، تزریق امید در فضای ادارای و جامعه را از عوامل مهم در مدیریت موفق دانست و ابراز داشت: در صورت توجه مدیران دستگاههای اجرایی به این عوامل تأثیرگذار در حوزه مدیریت، قطعا شاهد خدمات رسانی مطلوب و افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان خواهیم بود.

در این دیدار ابوالفضل خبازی گزارشی از عملکرد  و اقدامات انجام شده مرکز آموزش فنی و حرفه ای کاشمر در سال گذشته و ارائه برنامه های سال جاری این مجموعه ارائه کرد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved