• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • معاون قضایی اداره کل زندان های استان: زندانیان به کمک های خیرین و مساعدت قضایی چشم دوخته اند

معاون قضایی اداره کل زندان های استان: زندانیان به کمک های خیرین و مساعدت قضایی چشم دوخته اند

معاون قضایی اداره کل زندان های استان:  زندانیان به کمک های خیرین و مساعدت قضایی چشم دوخته اند
معاون قضایی و اجرای احکام اداره کل زندان های خراسان رضوی کمک های خیرین، مساعدت دستگاه قضایی و همراهی مددکاران و کارکنان زندان را نقطه امید برای زندانیان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام سید رضا موسوی مهر در جشن بزرگ نسیم مهر شهرستان های کاشمر، خلیل آباد و بردسکن با حضور مسئولان، خیران و اقشار مختلف مردم کاشمر در ابتدای بلوار امامزاده سید مرتضی(ع) این شهر برگزار شد اظهار داشت: این جشن در شب میلاد امام حسین مجتبی(ع) که در بین ائمه اطهار به کریم اهل البیت شهرت دارند برگزار شده است و امیدواریم دستان سخاوتمندانه مردم بتواند گره گشای مشکلات خانواده های زندانیان باشد.

وی با بیان این که در سال های گذشته شاهد جشن گلریزان با هدف جمع آوری کمک های مردمی برای آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد در سطح شهرستان ها بودیم یادآور شد: امسال جشن نسیم مهر جایگزین جشن گلریزان شده است و کمک هایی که در این مراسم از سوی خیرین نیک اندیش اهدا می شود برای خانواده های زندانیان در بخش های مختلف هزینه می شود.

معاون قضایی و اجرای احکام اداره کل زندان های خراسان رضوی با اشاره به این که در سال های گذشته با دستان پرمهر مردم در اقصی نقاط خراسان رضوی شاهد بازگشت زندانیان غیر عمد به آغوش گرم خانوادهایشان بودیم تصریح کرد: اگر مددکار در زندان کار مددکاری انجام ندهد، مساعدت قضایی نباشد و کمک های خیرین صورت نگیرد قطعا زندانی امیدش را از دست می دهد.

وی با بیان این که اعلام برگزاری جشن گلریزان و جشن نسیم مهر امیدی در دل زندانیان تازه و قوت قلب می گیرند یادآور شد: امیدواریم در این جشن که با حضور خیرین و افراد نیک اندیش شهرستان های کاشمر، خلیل آباد و بردسکن برگزار شده است شاهد کمک کمک های خوبی در جهت حمایت و پشتیبانی از خانواده های مددجویان انجام شود.

حجت الاسلام موسوی مهر تأکید کرد: با دستان پرمهر و سخاوتمندانه مردم امشب خانواده های زندانیان که گرفتار مشکلات و سختی های فراوان هستند و به تنهایی بار مالی خانواده را به عهده دارند بهره مند می شوند.

 

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved