فرماندار کاشمر: روز قدس، فریاد اعتراض به جبارترین و خون ریزترین آدمهای زمین است

فرماندار کاشمر:  روز قدس، فریاد اعتراض به جبارترین و خون ریزترین آدمهای زمین است
فرماندار کاشمر قدس را یک روز ملی و متعلق به عموم مردم دانست و گفت: روز قدس در حقیقت روز فریاد خواهی و اعتراض به جبارترین و خون ریزترین آدم های روی زمین است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، محمد حسن فرهادی در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس در سالن کنفرانس فرمانداری کاشمر اظهار داشت: رژیم صهیونیستی، رژیمی است که تشکیل آن با هیچ پایگاه فکری قابل قبول نبود؛ به طوری که این غده چرکین و سرطانی بالغ بر 50 سال وقت دنیا را گرفته است.

وی با بیان این که تمام آزادی خواهان دنیا از چهره ی صهیونیست شرم می کنند افزود: پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و استقرار نظام، با درایت معمار کبیر انقلاب روز قدس به عنوان سنبل تفکر در جهان بنیان نهاده شد تا اقشار مختلف مردم ظلم ستیز و حامی مظلوم در آخرین جمعه ماه رمضان با برگزاری راهپیمایی خشم و انزجار خود را از اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم فلسطین اعلام کنند.

فرماندار کاشمر با تأکید بر این که تشکیل روز قدس یک اقدام سیاستمدارانه از سوی حضرت امام بود که حتی دیدگاه تشیع و مذهبی نداشته باشند به فرزانگی این شخصیت پی می برند خاطر نشان کرد: ملت بیدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی پس از نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنام روز قدس همواره به ندای رهبر کبیر انقلاب پاسخ دادند و با گذشت بیش از سه دهه حضوری فعال و چشمگیر در محکومیت جنایات صهیونیست ها با برگزاری راهپیمایی دارند.

وی با اشاره به این که روز قدس یک روز ملی و متعلق به همه مردم است و هیچ شائبه سیاسی نسبت به کودک کشی، از بین بردن حقوق بشر و اهانت به مسلمانان ساکن در فلسطین وجود ندارد ابراز داشت: برگزاری راهپیمایی و فریاد اعتراض به جنایت جنایتکاران یک اعتراض عقلایی و منطقی است.

فرهادی در ادامه با انتقاد از عدم حضور برخی مسئولان در جلسه، علیرغم ارسال دعوتنامه خاطر نشان کرد: حاضر نشدن در جلسات رسمی در حقیقت زیر سئوال بردن ادب اداری است؛ لذا هر فرد مسئولی که در جلسات شرکت نکند به لحاظ قانونی و شرعی مدیون هستند.

فرماندار کاشمر با هشدار به تمامی مسئولان دستگاه ها و ادارات دولتی شهرستان خاطر نشان کرد: بر اساس روال اداری از این پس هر مسئولی که در جلسات حضور نداشته باشد مراتب جهت اطلاع به اداره متبوع در استان اعلام و ارائه علت حضور به شخص مدیر خواسته می شود.

 

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved