• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • جانشین فرمانده سپاه کاشمر: مردم نسبت به سرنوشت شان بی تفاوت نیستند / ترفند و توطئه دشمن با حضور مردم در راهپیمایی ها خنثی می شود

جانشین فرمانده سپاه کاشمر: مردم نسبت به سرنوشت شان بی تفاوت نیستند / ترفند و توطئه دشمن با حضور مردم در راهپیمایی ها خنثی می شود

جانشین فرمانده سپاه کاشمر:  مردم نسبت به سرنوشت شان بی تفاوت نیستند / ترفند و توطئه دشمن با حضور مردم در راهپیمایی ها خنثی می شود
جانشین فرمانده سپاه کاشمر با بیان این که مردم نسبت به سرنوشت خود بی تفاوت نیستند از خنثی سازی ترفند ها و توطئه های دشمنان با حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، مسعود رحیمی مقدم در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس در سالن کنفرانس فرمانداری کاشمر اظهار داشت: امروز به برکت هوشیاری و بیداری ملت ایران موفقیت های خوبی در کشورهای مسلمان عراق و سوریه در حال وقوع است که مایه خوشحالی و خرسندی است.

وی با اشاره به این که امام راحل با درک صحیح و شناخت همه جانبه از مسائل و مشکلات پیرامون جهان اسلام و نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنام روز جهانی قدس یادآور شد: حضور اقشار مختلف در این روز در حقیقت محکوم کردن جنایت های جنگی رژیم صهیونیستی بر علیه مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین است.

جانشین فرمانده سپاه کاشمر با اشاره به فرمایش معمار کبیر انقلاب مبنی بر این که فلسطین پاره تن اسلام و مسلمانان است یادآور شد: امسال نیز مردم ایران بیدارتر از گذشته با حضور چشمگیر در راهپیمایی روز قدس بار دیگر دشمنان را از ترفندها و توطئه هایی که بر علیه نظام و انقلاب دارند مأیوس خواهند کرد.

وی با بیان این که دشمنان با هزینه های میلیاردی همواره درصدد بی تفاوت کردن مردم ایران نسبت به سرنوشت شان هستند خاطر نشان کرد: ملت برای اصول و راهی که در سایه رهنمود های حضرت امام آغاز کردند ارزش قائل هستند و هیچ ترفند و توطئه ای نمی تواند در این راه خللی در تصمیم و راهشان ایجاد کند.

رحیمی مقدم از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در راستای لبیک گفتن به ندای رهبر کبیر انقلاب دعوت کرد.

در ادامه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کاشمر با اشاره به خرید و نصب سیستم صوت متمرکز در خیابان امام خمینی کاشمر در مسیر برگزاری راهپیمایی های این شهرستان گفت: اگر چه مبلغ زیادی صرف این سیستم صوت شده است اما متأسفانه صوت آن نسبت به جمعیت ضعیف است و باید در این راستا برای تأمین صوت مطلوب مراسم، صوت سیار نیز وجود داشته باشد.

قاسمعلی مجیدی با اشاره به این که سال گذشته مبلغ 15 میلیون ریال برای تأمین صوت سیار راهپیمایی توسط هیئات مذهبی پرداخت شده است ابراز داشت: انتظار داریم هزینه صورت سیار امسال توسط مجموعه شورا و شهرداری پرداخت شود.

گفتنی است راهپیمایی روز جهانی قدس در کاشمر از میدان انقلاب آغاز و راهپیمایان در آستان مقدس امامزاده سید حمزه اجتماع و پس از قرائت قطعنامه نماز  ظهر و عصر جمعه را اقامه می کنند.

 

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved