برگزاری سی و هشتمین راهپیمایی روز قدس در کاشمر

برگزاری سی و هشتمین راهپیمایی روز قدس در کاشمر

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، سی و هشتمین راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم روزه دار کاشمر در این شهرستان برگزار می شود.

 رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کاشمر در خصوص زمان و مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در کاشمر گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده در ستاد هماهنگی راهپیمایی روز قدس، مردم مومن، انقلابی و روزه دار کاشمر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ساعت 11 صبح با حضور پرشور خود در حمایت از مظلومان فلیسطین به خیابان ها می آیند.

قاسمعلی مجیدی با بیان این که میدان انقلاب کاشمر نقطه آغاز راهپیمایی در این شهر است ابراز داشت: شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس با حرکت در خیابان امام خمینی(ره) کاشمر و با مشت های گره کرده و سر دادن شعار مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی را محکوم و با اجتماع آستان مقدس امامزاده سید حمزه(ع) و قرائت قطعنامه خود را برای اقامه نماز جمعه آمده می کنند.

وی با اشاره به این که " روز جهانی قدس، وحدت امت اسلامی، حمایت از انتفاضه فلسطین و بیزاری از رژیم صهیونیستی و تروریسم تکفیری " شعار امسال روز جهانی قدس است خاطر نشان کرد: مردم دومین شهر زیارتی خراسان رضوی همچون سال های گذشته با حضور پرشور خود حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد و به دشمنان اعلام می کنند که در دفاع از حقوق مظلوم و محکوم کردن جنایت ظالمان در میدان هستند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کاشمر با تأکید بر این که پس از پیروزی انقلاب و برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همواره سعی شده که این حرکت حق طلبی در مقابل باطل را تضعیف کنند یادآور شد: روز جهانی قدس نشان دهنده بیداری و هوشیاری مسلمانان جهان در حمایت از مظلوم است و اعلام می کنند که توطئه و ترفندهای دشمنان برای تضعیف روحیه ملت های مسلمان کار ساز نیست، چرا که امت اسلامی زیر بار ظلم نخواهد رفت.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved