• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • فرمانده سپاه کاشمر: رکود اقتصادی و پسابرجام نمی تواند مانعی برای دفاع از مظلومین باشد / قدس؛ نماد حق طلبی و حمایت از مظلوم

فرمانده سپاه کاشمر: رکود اقتصادی و پسابرجام نمی تواند مانعی برای دفاع از مظلومین باشد / قدس؛ نماد حق طلبی و حمایت از مظلوم

فرمانده سپاه کاشمر:  رکود اقتصادی و پسابرجام نمی تواند مانعی برای دفاع از مظلومین باشد / قدس؛ نماد حق طلبی و حمایت از مظلوم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر روز قدس را نماد حق طلبی و حمایت از مظلومین دانست و گفت: مسائلی همچون رکود اقتصادی و پسابرجام هرگز مانع از فراموشی و دفاع از مظلومین نمی شود.

سرهنگ علیرضا سازگار در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: با توجه به سیاست های انقلاب اسلامی که برگرفته از مواضع دینی است باید از ملت های مظلوم و مستضعف دفاع و حمایت کنیم و در کمک به آنها دریغ نکنیم؛ لذا نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنام روز قدس از سوی معمار کبیر انقلاب اقدامی مبارک و شایسته در این راستا بود.

وی با بیان این که با برگزاری راهپیمایی روز قدس در ماه مبارک رمضان نمادی از روحیه کمک به دیگران است افزود: برای ملت جمهوری اسلامی ایران فرقی ندارد که این مظلوم و ستم دیده از چه دینی باشد اما اگر مسلمان باشد اهمیت کمک ما را دو چندان می کند؛ به همین جهت بایستی در راستای زنده نگه داشتن شعائرالله تلاش کنیم تا مبادا کمک به افراد مظلوم به فراموشی سپرده شود.

فرمانده سپاه کاشمر تأکید کرد: ما در حقیقت در روز قدس این پیام را به ظالمین عالم می دهیم که ملت بزرگ ایران اسلامی نه تنها زیر بار ظلم و ستم نخواهد رفت بلکه در این راستا اجازه نخواهد داد ملت های مظلوم، ظلم ببینند؛ لذا تا جایی که اسلام و قانون اجازه دهد به آنها کمک خواهیم کرد.

وی با اشاره به این که امروز نماد ظلم آمریکا و کشورهای استکباری و نوکران تحت سلطه آن به ویژه رژیم اشغالگر صهیونیست و عربستان پلید و متحجر است خاطر نشان کرد: تا زمانی که ظالمین باشند به فرموده امام راحل در برابر دنیای آها خواهیم ایستاد و از مظلوم دفاع خواهیم کرد.

سرهنگ سازگار با بیان این که مردم ما تا این لحظه با حضور در صحنه های مختلف به خوبی نشان دادند که در تمام مراحل انقلاب یار و یاور رهبری خود بوده و هستند تصریح کرد: در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال نیز باشکوه تر از گذشته نشان خواهند داد که هچون خاری در چشم دشمنان هستند و به مسئله اول اسلام که مردم و کشور فلسطین هستند توجه ویژه دارند.

وی با تأکید بر این که مسائلی همچون رکود اقتصادی و پسابرجام هرگز مانع از این نخواهد بود که مردم فلسطین، سوریه، افغانستان، عراق، نیجریه، بحرین و میان مار را فراموش کنند افزود: حضور گسترده و باشکوه مردم در این راهپیمایی علاوه بر خنثی کردن توطئه و نیرنگ دشمنان، منجر به ارتقای پیوند مردم و مسئولین نظام و مستحکم تر شدن پایه های انقلاب در برابر توطئه های دشمنان نیز می شود.

فرمانده سپاه کاشمر با دعوت از اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، به ویژه مردم کاشمر برای حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان گفت: امیدواریم با بیداری اسلامی در کشورهای مظلوم بساط ظلم و ظالم که در رأس آن آمریکای جنایتکار به عنوان مظهر پلیدی و شیطان اکبر است برچیده شود.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved