• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • فرماندار کاشمر: تجاوز به بشریت جایگاهی ندارد/ نعمه آزادی خواهی وحدت اسلام در حال شنیده شدن است

فرماندار کاشمر: تجاوز به بشریت جایگاهی ندارد/ نعمه آزادی خواهی وحدت اسلام در حال شنیده شدن است

فرماندار کاشمر: تجاوز به بشریت جایگاهی ندارد/ نعمه آزادی خواهی وحدت اسلام در حال شنیده شدن است

فرماندار کاشمر با تاکید بر این که تجاوز به بشریت جایگاهی ندارد، از شنیدن شدن نغمه آزادی خواهی وحدت امت اسلام خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانیکاشمر24، محمد حسن فرهادی ظهر امروز در اجتماع راهپیمایان روزه دار کاشمری در آستان مقدس امامزاده سید حمزه(ع) این شهر اظهار داشت: تئوری روز قدس در حمایت جهانی از مظلومین با اندیشه و تفکر معمار کبیر انقلاب در تاریخ ایران و اسلام جاودانه شد؛ به طوری که امروز شاهد برگزاری سی و هشتمین راهپیمایی باشکوه در دفاع از مظلوم بودیم.
وی با بیان این که ما مسلمانان ایران از ابتدای این تجاوز فاحش همواره در یک اجماع از حقوق ملت فلسطین دفاع کردیم یادآور شد: ما اهل رمضان هستیم که پس از یک ماه تعهد دین داری با خدای خود، کلام جاودانه شهید رمصان را مبنی بر این که همواره دشمن ظالم و حامی مظلوم باشید آویزه گوش مان کرده ایم و در این را ثابت قدم خواهیم ماند.
فرماندار کاشمر با تاکید بر این که امروز افکار آزادی خواه در همه دنیا در حال شنیده شدن است تصریح کرد: ما در آزادگی پیرو امام حسین (ع) هستیم و این که امروز اعلام کنیم ما مسلمانان مدافع راستین حقوق بشر هستیم سخنی به گزاف نگفته ایم.
وی با بیان این که ندای آزادی خواهی با هوشیاری و بیداری مسلمانان گم نمی شود ابراز داشت: اگر امروز در بیش از 800 کشور ایران اقشار مختلف مردم مومن و روزه دار در لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب و رهبر فرزانه انقلاب در راهپیمایی روز قدس حاضر شدند تنها حرف شان این است که تجاوز به بشریت حایگاهی ندارد.
فرهادی با اشاره به این که مردم ایران سالهای سال است که مظلومیت فلسطین را به عنوان یک ندای جهانی سر می دهند خطاب به مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین گفت: شما که 70 سال مبارزه و رنج آوردگی دیدید بدانید که حق بر باطل پیروز است و همواره وقتی شما با همه زبان تن مرگ بر سیاست های نژاد پرستی می گویید دنیا در حال  همراه و هماهنگ شدن با شماست.
وی با ابراز تاسف از تجربه تلخ تجاوز به حقوق بشری افزود: اگر امروز کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا وقتی به اسرائیل می رسند تمام ارزش های دموکراسی و آزادی خواهی جهانی را فراموش می کنند تنها به این علت است که سرمایه داران یهودی و تفکر صهیونیستی پشتوانه سیاسی دولت آمریکاست.
فرماندار کاشمر ادامه داد: ننگ و نفرین بر آمریکا و انگلیس که بجای این که مشکل مردم کشورشان را با آراء مردمی حل کنند متاسفانه اقلیت نژاد پرست و متحجر یهودی را بر آحاد مردم حاکم می کنند و ادعای فرات تا نیل دارند.
فرهادی با بیان این که انهایی که ملت ها را جدا میکنند و شعارهای عوام فریبانه سر می دهند با تحجر همراهی می کنند و با تفکر عقلایی در جهان اسلام مخالف هستند یار و یاور فلسطینیان نیستند اظهار داشت: خدا را شاکریم که وحدت بی نظیر احاد ملت و مسئولان کشور به جهان صادر می شود.

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved