قدردانی فرماندار کاشمر از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس

فرماندار کاشمر از حضور گسترده و پرشور مردم مومن و روزه دار این شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، محجد حسن فرهادی در پیام خود به مردم انقلابی و همیشه در صحنه کاشمر آورده است:
روز قدس، در حقیقت روز فریاد خواهی و اعتراض به جبارترین و خون ریزترین آدم های روی زمین است.
خداوند رحمان وبلند مرتبه را شاکریم که توفیق داد تا باردیگر در لبیک به ندای مقام عظمای ولایت ودر ادامه راه خمینی کبیر مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه کاشمر همراه با سراسر ایران اسلامی و همدوش با مسئولین شهرستان باحضور در راهپیمایی روز جهانی قدس با حمایت از مردم بی دفاع ومظلوم فلسطین جنایات ددمنشانه رژیم منحوس و غاصب صهیونسیتی و همدستان آن بویژه امریکای جنایتکار را محکوم نمودند. 
در سی وهشتمین راهپیمایی روز جهانی قدس  در روز اتحاد و همدلی فریاد دادخواهی وآزادی طلبی و حق طلبی مردم مومن و روزه دار کاشمر همراه با ندای مردم ایران اسلامی و سایرنقاط جهان به گوش مردم بی دفاع ومظلوم فلسطین رسید  که همیشه ودر همه حال مردم این دیاردر راه اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) ،شهدا و رهبری فرزانه در دفاع از مظلوم ومردم مسلمان و رنج دیده فلسطین عزتمندانه وبا غیرت حضور خواهند داشت.  
درورد بر غیرت و شرف شما مردم ارزشی وولایتمدارو با بصیرت کاشمر که با حضور خود خشم وانزجار خودرا از ظلم و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی اعلام داشتید.  
حضور با شکوه شما مردم انقلابی وشهیدپرور برگ زرین دیگری را بر دفتر خاطرات این دیار ثبت نمود ونشان داد همیشه ودر همه حال در صحنه دفاع از ارزشهای اسلام ناب محمدی و اندیشه های بنیانگذار کبیر انقلاب ودرسایه روشنگری های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب بیش از پیش اماده خلق حماسه های بیادماندنی و ماندگار هستید.
اینجانب جادارد از حضور گسترده و باصلابت شما همشهریان فهیم و مومن و انقلابی و سلیم النفس شهرستان کاشمر به ویژه خانواده بزرگوار شهدا ، جانبازان ، ایثارگران ، امام جمعه معزز، روحانیت محترم ،اساتید و دانشجویان ، ورزشکاران ، روستاییان ، کشاورزان ونیروهای نظامی وانتظامی و مسئولین که بار دیگر با همدلی و وحدت ، بصیرت خود را به جهانیان اثبات رساندید تشکر قدردانی نمایم 
توفیق و سربلندی و تداوم خدمت در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری حضرت آیت ا.. خامنه ای و ازادی قدس شریف را برای همگان از خداوند باریتعالی خواستارم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved