• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • فرماندار کاشمر: اجرای پروژه های عمرانی و زیربنایی با پرهیز از بخشی نگری / اقتصاد مقاومتی نسخه برون رفت از مشکلات است

فرماندار کاشمر: اجرای پروژه های عمرانی و زیربنایی با پرهیز از بخشی نگری / اقتصاد مقاومتی نسخه برون رفت از مشکلات است

 فرماندار کاشمر:  اجرای پروژه های عمرانی و زیربنایی با پرهیز از بخشی نگری / اقتصاد مقاومتی نسخه برون رفت از مشکلات است

فرماندار کاشمر بر اجرای پروژه های عمرانی و زیربنایی با پرهیز از بخشینگری تأکید کرد و نسخه برون رفت از مشکلات را توجه و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی دانست.

به گزارش پایگاه خبریرو اطلاع رسانی کاشمر24، محمد حسن فرهادی در جلسه کارگروه امور زیربنایی کاشمر اظهار داشت: با توجه به اهمیت پروژه های عمرانی و برنامه ریزی در جهت تکمیل و بهره برداری از آن باید تلاش شود در این حوزه علاوه بر تعامل و نگاه جمعی از بخش نگری در انجام پروژه ها ی عمرانی و زیربنایی پرهیز شود.

وی نسخه اصلی و راه حل برون رفت مردم از مشکلات را اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و یادآور شد: قطعا با نگاه جهادی و مدیریتی که در موضوع جهاد در ابتدای انقلاب وجود داشته است می توانیم گام های اثرگذاری در راستای ایجاد آسایش و رفاه مردم برداریم.

فرماندار کاشمر با بیان این که توجه و اجرای امور زیربنایی علاوه بر عمران و آبادانی، پشتوانه و ضامن اقتدار دولت ها نیز به شمار می رود ابراز داشت: در این راستا باید با برنامه ریزی و اولویت بندی پروژه ها تلاش شود که امور زیربنایی در بخش های مختلف در جهت توسعه و عمران شهرستان مورد توجه قرار گیرد.

وی با تأکید بر این که از اعضای کارگروه امور زیربنایی انتظار داریم در این حوزه از همکاری سیستمی و مدیریت جهاد و اقدام عملی و انقلابی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام دهند خاطر نشان کرد: بایستی در تصمیم گیری ها، ارائه و طراحی پروژ ه های زیربنایی تمامی جوانب آن مد نظر قرار گیرد و از ارائه برنامه ها و پروژ ه هایی که اجرای آنها مدیریت شهرستان را با مشکل مواجه کند و فقط ایجاد مطالبه نماید پرهیز شود.

فرهادی با اشاره به این که این هنر یک مدیر دستگاه است تا براساس وضع موجود اعتبارات را به بهترین شکل در راستای اتمام پروژه های نیمه تمام و رفع مشکلات موجود تقسیم و هزینه کند یادآور شد: امیدواریم تصمیم گیری مدیران در راستای اجرای پروژه های عمرانی در راستای خدمت رسانی به مردم و بهره مندی آنان از مزایای آن باشد.

وی با بیان این که با تقویت روحیه امید و ایجاد فضای صمیمی باید در راستای حل مشکلات مردم گام برداشت افزود: نباید با سهل انگاری در جامعه یاس و نا امیدی ایجاد کنیم لذا انتظار داریم مدیران دستگاه ها بهترین الگو برای نظام و دولت باشند.

فرماندار کاشمر با تأکید بر ارائه برنامه سالیانه بر اساس برنامه ششم پنج ساله توسعه کشور توسط مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان گفت: طرح ها و پروژه های اولویت دار شهرستان برای تخصیص اعتبار در سال 95 برای تامین اعتبار به استانداری پیشنهاد شده است.

گفتنی است در این جلسه هر یک از مسئولان دستگاه های اجرایی گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی و میزان تخصیص اعتبارات ارائه کردند.

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved