نماز باشکوه عید فطر در زیارتگاه شهید مدرس کاشمر برگزار می شود

نماز باشکوه عید فطر در زیارتگاه شهید مدرس کاشمر برگزار می شود

مدیر مجتمع فرهنگی زیارتگاه شهید مدرس از برگزاری نماز باشکوه عید سعید فطر کاشمر با حضور اقشار مختلف مردم این شهرستان  در جوار زیارتگاه این مجاهد وارسته خبر داد.
محمد یعقوبی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: امسال نیز همچون سنوات گذشته مردم مومن و خداجوی شهرستان کاشمر نماز عید فطر در جوار مرقد شهید مدرس و 135 شهید مدفون شده در این زیارتگاه اقامه می کنند.
وی با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده در خصوص فراهم کردن امکانات و شرایط لازم برای اقامه نماز عید سعید فطر در این شهرستان ابراز داشت: نماز عید فطر راس ساعت 6:30صبح روز چهارشنبه به امامت امام جمعه کاشمر و استقبال باشکوه مردم خداجو پس از یک ماه بندگی خدا اقامه می شود.
مدیر مجتمع فرهنگی زیارتگاه شهید مدرس با بیان این که تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه نماز عید فطر انجام شده است خاطر نشان کرد: با توجه به حضور بیش از 25 هزار نمازگزار در سال های گذشته در نماز عید فطر، امسال نیز با انتقال هزار و 200 تخته قالی از شرکت فرش آستان قدس رضوی، بیش از 13 هزار  متر از صحن های زیارتگاه مفروش می شود.
یعقوبی با دعوت از میهمانان ماه بندگی خدا در شهرستان کاشمر برای اقامه نماز عید سعید فطر در زیارتگاه شهید مدرس کاشمر تصریح کرد: خدام زیارتگاه شهید مدرس با حضور در ورودی های مجتمع ضمن استقبال و خوش آمدگویی به نمازگزاران با بسته های متبرک از آنها پذیرایی می کنند.

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved