• صفحه نخست
  • اخبار
  • سیاست
  • امام جمعه کاشمر: دنیای اسلام با یکپارچگی و اقتدار در مقابل دشمن قرار می گیرد/ ایران پیشتاز حرکت وحدت اسلامی است

امام جمعه کاشمر: دنیای اسلام با یکپارچگی و اقتدار در مقابل دشمن قرار می گیرد/ ایران پیشتاز حرکت وحدت اسلامی است

امام جمعه کاشمر: دنیای اسلام با یکپارچگی و اقتدار در مقابل دشمن قرار می گیرد/ ایران پیشتاز حرکت وحدت اسلامی است

امام جمعه کاشمر با بیان این که دنیای اسلام به سوی یکپارچگی و اقتدار در مقابل دشمن حرکت می کند گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی  پیشتاز وحدت اسلامی و این تحول تاریخی است.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانیکاشمر24، حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی صبح امروز در اجتماع نمازگزاران عید سعید فطر در زیارتگاه شهید آیت الله سید حسن مدرس اظهار داشت: در شرایطی که همه مسلمانان در روز عید در صفوف نماز مشغول عبادت هستند، عده ای با دشمنی و بی رحمی آنها را عزادار می کنند.
وی با بیان این که آمریکا و صهیونیسم در راس و عوامل آنها در منطقه به شیوه های مختلف به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف هستند ابراز داشت: متاسفانه گروک های منحرف روز گذشته و در آخرین روز ماه مبارک رمضان حرمت پیغمبر خدا را شکستند و در جوار حرم پاک ایشان مسلمانان بی گناه را به خاک و خون کشیدند.
امام جمعه کاشمر با محکوم کردن این بی حرمتی و کشتار مسلمانان بی گناه خاطر نشان کرد: اینها همان کسانی هستند که عراق، سوریه، فلسطین، لبنان، یمن و بحرین را کشتارهای بی رحمانه در خون غرق کردند.
وی با تاکید بر این که امروز مساجد ما باید محل امن عبادت برای مومنین و مسلمانان باشد تصریح کرد: متاسفانه این اماکن مقدس با بی رحمتی مورد تهاجم، قتل و غارت جنایتکاران قرار گرفته است و همواره تلاش می کنند با این اقدامان میان مسلمانان تفرقه و اختلاف ایجاد کنند.
حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به این که کسانی که دنبال وحدت، عزت و استقلال اسلام و بیداری مسلمانان جهات اسلام هستند مورد شکنجه قرار می گیرند و ترور می کنند افزود: امروز خوشبختانه جوانان، مردان و زنانی که بیدار می شوند و دنبال عزت و وحدت اسلامی حرکت می کنند کم نیستند و در این راه ملت بزرگ ایران اسلامی پیشتاز است.
وی با بیان این که دنیای اسلام در حال بیداری است و به سوی یکپارچگی و اقتدار در برابر دشمن حرکت می کنند یادآور شد:  ریشه همه وابستگی ها و جنایت جنایتکاران به دلیل حرکت و بیداری مسلمانان است.
امام جمعه کاشمر با تاکید بر این که مسلمانان و دشمنان باید بدانند که خون بر شمشیر، مستضعفان بر مستکبران و مومنین بر کافران پیروز هستند گفت: به گفته بسیاری از سیاستمداران زلزله عظیمی اتفاق افتاده است لذا با توجه به فراگیر شدن انقلاب در تمام غرب خاورمیانه امیدواریم افق های روشنی روبروی امت اسلام باشد.
حجت الاسلام با آرزوی قبولی یک ماه عبادت و بندگی مومنین و مسلمانان، از مجموعه زیارتگاه شهید آیت الله مدرس به جهت میزبانی از نمازگزاران عید سعید فطر قدردانی کرد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved