• صفحه نخست
  • اخبار
  • سیاست
  • امام جمعه کاشمر: عده ای در موضوع فتنه به دنبال فریب مردم هستند / پاسخ مردم به مخالفین نظر رهبری پاسخ های تیر 78 و دی 88 است

امام جمعه کاشمر: عده ای در موضوع فتنه به دنبال فریب مردم هستند / پاسخ مردم به مخالفین نظر رهبری پاسخ های تیر 78 و دی 88 است

امام جمعه کاشمر:  عده ای در موضوع فتنه به دنبال فریب مردم هستند / پاسخ مردم به مخالفین نظر رهبری پاسخ های تیر 78 و دی 88 است

امام جمعه کاشمر با اشاره به این که عده ای در موضوع فتنه به دنبال فریب مردم هستند گفت: در شرایطی که مردم از اقدام افرادی که خلاف نظری رهبری حرکت می کنند مطلع شوند همان پاسخ تیر 78 و دی 88 را به آنها خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی ظهر امروز در اجتماع نمازگزاران کاشمری در مصلای نماز جمعه این شهر اظهار داشت: کسانی که امروز دل رهبری را می رنجانند و رهبری را از خودشان گله مند می کنند در مرز بی حیایی هستند و اگر حواس شان را جمع نکنند غرق خواهند شد. لذا بایستی در دوران فعلی نیز تلاش کنیم که افراد جامعه گرفتار بی حیایی و غفلت نشوند.

وی با اشاره به دیدار دانشجویان و مسئولان با رهبر معظم انقلاب و طرح نکاتی در خصوص سخن، سکوت، اقدام و حتی نوع نگرش در مسئله فتنه یادآور شد: متأسفانه عده ای با بی حیایی با مخالفت با حکم و نظر رهبری از سران فتنه حمایت و تجلیل می کنند و به ملاقات آنها می روند.

امام جمعه کاشمر با تأکید بر این که در  شرایطی که مقام معظم رهبری  نسبت به موضوع فتنه و سران فتنه با حساسیت خاصی سفارش و راهنمایی می کنند اما عده ای با حکم و نظر ایشان مخالفت می کنند خاطر نشان کرد: عده ای با مخالفت با نظر رهبری در شرایطی از سران فتنه حمایت می کنند که در عین بی حیایی در جلسات مخفیانه و شبانه با آنها دیدار می کنند و در اجتماع مردم دم از رهبری و ولایت می زنند.

وی با بیان این که بیان این که اقدام و حرکت این جمع که خود را در جمع مردم گوش به فرمان رهبری می دانند و در خفا از سران فتنه حمایت می کنند در حقیقت فریب مردم و دغل بازی است تصریح کرد: ما از این موضوع خیلی نگران هستیم نه این که می توانید شما از این راه اقدام و کاری انجام دهید بلکه معتقدیم این انقلابی که با خون شهدا آبیاری شده است به زحمت می اندازید، مردم را سرگردان و نظام را درگیر خواهید کرد و سرانجام نیز راه به جایی نخواهید برد.

حجت الاسلام یعقوبی خطاب به حامیان سران فتنه افزود: بدانید که خورشید هیچگاه پشت ابر نمی ماند و حرف هایی که در پنهان به زبان آورده اید برای مردم آشکار خواهد شد؛ لذا شایسته نیست فردی که رهبری را قبول ندارد بر مناصب نظام تکیه بزند چرا که این اقدام خلاف شرع و عقل است.

وی با تأکید بر این که افرادی که نظر رهبری را قبول ندارند به دنبال زندگی خود بروند و از ابراز مخالفت پرهیز کنند یادآور شد: این که کسی که مسئول است و در نظام پست دارد و از این مقامی که در اختیار دارد خلاف نظر رهبری حرکت کند پذیرفتنی نیست و پاسخ مردم به این افراد همان پاسخی خواهد بود که در 23 تیر78 و 9 دی88  فریاد زدند.

امام جمعه کاشمر با تقدیر از مدیریت و خدام آستان مقدس امامزاده سید حمزه و اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر در میزبانی از نمازگزاران نماز جمعه در ایام ماه مبارک رمضان گفت: نماز جمعه همواره باید در مسجد اقامه شود لذا برگزاری نماز جمعه امسال در ایام ماه مبارک رمضان بر حسب ضرورت و نبود فضای کافی در مصلای نماز جمعه شهرستان بود که با توجه به شرایط و فضای لازم در آستان مقدس امامزاده سید حمزه برگزار شد.

وی با اشاره به فرا رسیدن 21 تیرماه سالروز کشف حجاب توسط رضاخان در سال 1314 بر رعایت و توجه به مسئله حجاب در جامعه تأکید کرد و افزود: اقدام رضاخان نوعی بی حیایی  و بی شرمی بود لذا امروز نباید اجازه دهیم موضوع بی حیایی در جامعه رواج پیدا کند؛ چرا که اگر انسان بی حیا شد دست به هر اقدامی خواهد زد.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به این که هزینه های ستاد نماز جمعه از محل کمک های مردمی و درآمد موقوفات مسجد تأمین می شود اظهار داشت: در یک سال گذشته 175 میلیون ریال از محل درآمد موقوفات، 289 میلیون ریال از محل کمک های مردمی در صفوف نماز جمعه و 159 میلیون ریال از ناحیه خیرین برای پرداخت هزینه های ستاد نماز جمعه جمع آوری شده است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved