با معرفی تیم های برتر؛ مسابقات ورزشی جام رمضان کاشمر در 5 رشته ورزشی پایان یافت

با معرفی تیم های برتر؛  مسابقات ورزشی جام رمضان کاشمر در 5 رشته ورزشی پایان یافت
رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر از پایان مسابقات ورزشی جام رمضان در 5 رشته ورزشی با معرفی تیم ها و نفرات برتر در این شهرستان خبر داد.

احمد رضا روشندل در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: مسابقات فوتسال جام رمضان کاشمر گرامیداشت شهدای مدافع حرم با همکاری تربیت بدنی سپاه ناحیه کاشمر با شرکت 25 تیم در 5 گروه 5 تیمی به صورت دوره ای برگزار شد. که در بازی رده بندی تیم نان تارت با نتیجه پر گل 7 بر 4 تیم شهدای حیدری را شکست داد و علاوه بر کسب عنوان سومی این دوره از مسابقات، به عنوان تیم اخلاق نیز معرفی شد. در بازی فینال تیم های سرخپوشان ترشیز و رستوران شبدیز در رقابتی سخت و نفسگیر هر کدام در وقت قانونی یک گل به ثمر رساندند و در ضربات پنالتی تیم سرخپوشان ترشیز با غلبه بر حریف خود به عنوان قهرمانی و تیم رستوران شبدیز به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

وی با اشاره به انجام 74 بازی و به ثمر رسیدن 473 گل در این مسابقات یادآور شد: در این مسابقات تیم سرخپوشان ترشیز با 48 گل، تبلیغات قربی با 13 گل و مهران رحیمی از تیم آزادی با 23 گل به ترتیب عناوین بیشترین گل زده، کمترین گل خورده و آقای گل مسابقات را به خود اخصاص دادند؛ همچنین مهران رحیمی از تیم آزادی ، مجتبی مطیع ، کاظم خوشه چین ، احمد نظری از تیم سرخ پوشان و امید هوشیار از تیم تبلیغات قربی به عنوان پنج بازیکن برتر معرفی شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر با بیان این که بیست و پنجمین دوره مسابقات بسکتبال جام رمضان کاشمر با شرکت 6 تیم به منظور نکوداشت امیر آریانپور و حسین نیازی از داوران ملی این شهرستان در سالن ورزشی 22 بهمن کاشمر برگزار شد یادآور شد: در پایان این رقابت ها و پس از انجام 16 بازی تیم فنی مهندسی قدرکاران به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های عدالت گستر و تالارشهرزاد نیز حائز عناوین دوم و سوم شدند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال جام رمضان بزرگداشت شهدای مدافع حرم به همت هیأت والیبال و اداره ورزش و جوانان و با حمایت و پشتیبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر کاشمر در 5 رده سنی با شرکت 72 تیم خاطر نشان کرد: 20 تیم شرکت کننده در رده کارمندان برای نخستین بار در پنج گروه چهار تیمی با هم دیدار کردند  که در پایان تیم های برق کاشمر و دادگستری عناوین اول و دوم را به خود اختصاص دادند.

روشندل با اشاره به رقابت 10 تیم در رده سنی نونهالان ابراز داشت: تیم های شرکت کننده  در سه گروه با هم دیدار کردند که در پایان تیم پیکان به مقام قهرمانی رسید و تیم های شهید حیدری و آزادگان مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

 وی با بیان این که مسابقات والیبال در رده سنی نوجوانان با شرکت 11 تیم برگزار شد افزود: در پایان این رقابت ها تیم های شهید بهرامی نای و بردسکن و مدافعین حرم موفق به کسب مقام‌های اول تا سوم شدند .

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر با اشاره به رقابت 16 تیم در 4 گروه 4 تیمی در ردوه سنی آزاد پنج نفره ابراز داشت: در این مسابقات تیم مرحوم ابوالفضل سخی به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های هما کسرینه و مسجد خاتم الانبیا نیز عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

وی با بیان این که رقابت های والیبال جام رمضان در بخش بانوان همچون سنوات گذشته برگزار شد تصریح کرد: 15 تیم شرکت کننده هر شب بعد از افطار در سالن ورزشی مرکز آموزش عالی شهرستان با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم شهید چمران به مقام قهرمانی رسید و تیم های کوروش و تلاش مقام های دوم و سوم را کسب کردند. همچنین کاپ اخلاق نیز به تیم سرو فدافن به نمایندگی از حوزه بسیج خواهران اهدا شد.

روشندل با اشاره به حضور 30 شرکت کننده در مسابقات شطرنج جام رمضان در رده سني آزاد گفت: شرکت کنندگان در مجموعه ورزشي انقلاب در 7 دور به روش سوئيسي با هم به رقابت پرداختند که در پايان مسعود حاتمي به مقام قهرماني دست يافت و علي قاضي زاده و مجيد صالحي نيز عناوين دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

وی با بیان این که در مسابقات فوتبال رومیزی 12 تیم چهارنفره در قالب دو گروه شش تیمی به صورت دوره ای در رده سنی آزاد با هم رقابت کردند اظهار داشت: در پایان  تیم گل نسترن به مقام قهرمانی ذست یافت و تیم های ال جی و باشگاه امیر دوم و سوم شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر با اشاره به برگزاری بیست و نهمین دوره مسابقات فوتسال و والیبال به همت شورای اسلامی، دهیاری و پایگاه مقاومت بسیج روستای فروتقه در سالن ورزشی امام رضا(ع) گرامیداشت 2 سردار و چهل شهید این روستا یادآور شد: در مسابقات فوتسال که با حضور 13 تیم و به صورت دوره ای برگزار شد تیم مصالح فروشی بامداد به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های رستوران یخدان و خانه سپید عناوین دوم و سوم را کسب کردند. در مسابقات والیبال نیز که با حضور 4 تیم برگزار شد تیم های فروتقه، نای و فرح آباد مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

 

 

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved