فرماندار کاشمر خبر داد؛ اتصال 87 دستگاه اجرایی و دهیاری کاشمر به شبکه دولت

فرماندار کاشمر از اتصال 87 دستگاه اجرایی عضو شورای اداری و دهیاری این شهرستان به شبکه دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 محمد حسن فرهادی در نخستین جلسه کارگاه آموزشی شبکه دولت اظهار داشت: این دوره آموزشی باهدف آشنایی کامل دستگاههای اجرایی با آخرین تغییرات نرم افزاری وسخت افزاری در خصوص اتصال شبکه دولت  برای نخستین بار در سطح شهرستانهای استان در کاشمر برگزار می شود.

وی با بیان این که توسعه فناوری اطلاعات در بخش های مختلف به ویژه دستگاه های اجرایی عضو شورای اداری شهرستان باید افزایش بهره وری و ارتقای سطح خدمات رسانی در جهت افزایش رضایت مردم را در پی داشته باشد خاطر نشان کرد: ایجاد ارتباط بین دستگاههای اجرایی شهرستان وادارت کل عضو شبکه دولت با سرعت مناسب و امنیت قابل قبول درراستای تسهیل دراررائه خدمات و حداقل رساندن مکاتبات کاغدی از اولویتهای دولت است که در برنامه پنج توسعه به ان تاکید فراوان شده است .

فرماندار کاشمر با اشاره به این که زیرساخت های لازم جهت اتصال تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان به شبکه دولت فراهم شده است خاطرنشان کرد: هم اکنون 51 دستگاه اجرایی و 36 دهیاری در سطح شهرستان به شبکه دولت متصل شدند و مکاتبات اداری آنها از این طریق انجام می شود.

وی با تأکید بر این که کاشمر در زمینه اتصال دستگاه های اجرایی به شبکه دولت رتبه دوم استان را در بین شهرستان های استان به خود اختصاص داده است ابراز داشت: امیدواریم بتوانیم سایر ادارات و دهیاریهای سطح شهرستان را هم به این شبکه متصل نماییم.

این گزارش حاکی است این دوره با حضور کارشناس دفتر فناوری اطلاعات استانداری و به همت دفتر فناوری اطلاعات فرمانداری و همکاران مجموعه آموزشگاه سپهر کاشمر برگزارشد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved