فرماندار کاشمر: بهبود وضعیت اقتصادی در گرو ترویج و توسعه مهارت آموزی است

فرماندار کاشمر بهبود وضعیت اقتصادی و ارتقای فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال را در گرو ترویج و توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی هنرجویان دانست.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24، محمد حسن فرهادی  در جریان بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای کاشمر همزمان با هفته ملی مهارت اظهار داشت: با فراهم شدن زمینه برای کسب مهارت های فنی در رشته های مختلف، قطعا بسیاری از مشکلات در حوزه اشتغال و اقتصاد جامعه مرتفع خواهد شد.
وی با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار مهارت آموزی در توسعه جامعه خاطر نشان کرد: با آموزش مهارت های فنی وحرفه ای در سطوح مختلف جامعه و افزایش فرهنگ کار خواهیم توانست  بخشی از سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری در حوزه اقدام و عمل را محقق کنیم.
فرماندار کاشمر با تبریک هفته ملی مهارت به رییس و پرسنل مرکز آموزش و فنی و حرفه ای کاشمر یادآور شد: در این راستا باید برنامه ریزی و تلاش صورت پذیرد تا آموزش مهارت ها بر اساس اولویت و نیاز جامعه باشد تا کارآموزان پس از فراگیری مهارت دغدغه ای برای ورود به بازار کار نداشته باشند.
در ادامه ابوالفضل خبازی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای کاشمر هم با اشاره به این که 31تیرماه لغایت 7مردادماه ینام هفته ملی مهارت وکارآفرینی نام گذاری شده است گفت: برگزاری جشنواره غذا،شیرینی و دسر، گشایش نمایشگاه دستاوردهای فنی حرفه ای آموزشگاه های آزاد ، برگزاری مسابقات ورزشی مربیان از مهم ترین برنامه های این هفته در کاشمر است .
این گزارش حاکی است فرماندار کاشمر  از کارگاه ها و قسمت های مختلف مرکز آموزش فنی و حرفه ای کاشمر بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت و خدمات این مرکز آموزشی قرار گرفت.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved