فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد:  شناسایی و دستگیر سارق نوجوان با 12 فقره سرقت در کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد:  شناسایی و دستگیر سارق نوجوان با 12 فقره سرقت در کاشمر


فرمانده انتظامی کاشمر از شناسایی و دستگیری یک سارق نوجوان با 12فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ ابوالقاسم باقری در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی در کاشمر24اظهار داشت: با اعلام وقوع یک فقره سرقت منزل در یکی از روستاهای بخش مرکزی کاشمر، موضوع در دستور کار دایره تجسس کلانتری 12 قائم قرار گرفت.
وی با بیان این که در سرقت انجام شده 20 میلیون ریال وجه نقد از منزل یک زن سالخورده به سرقت رفته بود یادآور شد: ماموران دایره تجسس کلانتری با انجام تحقیقات میدانی به نوجوانی بنام رضا که در همسایگی مالباخته زندگی می کرد مشکوک شدند و رفت و آمدهای وی را به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند.
رئیس پلیس کاشمر با اشاره به این که تیم رسیدگی کننده پرونده با جمع آوری مستندات لازم این نوجوان را با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند خاطر نشان کرد: این نوجوان 14 ساله در ابتدا منکر هر گونه جرم و سرقت از منزل همسایه شد اما در بازجویی های پلیسی لب به اعتراف گشود و سرقت 20 میلیون ریال وجه نقد از منزل زن سالخورده را به گردن گرفت.
وی با بیان این که سارق دستگیر شده در ادامه بازجویی ها به انجام 11 فقره سرقت دیگر نیز اعتراف کرده تصریح کرد: این سارق نوجوان به انجام 4 فقره سرقت احشام، 2 فقره سرقت منزل، یک فقره سرقت داخل خودرو، 2 فقره سرقت باغات و 2 فقره سرقت اماکن با همدستی یکی از دوستانش اعتراف کرد.
سرهنگ باقری با اشاره به این که همدست 14 ساله این سارق توسط ماموران دستگیر شده است افزود: دو سارق نوجوان 14 ساله که به جرم خود اعتراف کرده بودند پس از انجام تحقیقات تکمیلی به همراه پرونده قضایی روانه دادسرا شدند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved