• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • امام جمعه کاشمر ، امام جمعه نیشابور شد / اقامه نماز جمعه فردا به امامت امام جمعه جدید در نیشابور

امام جمعه کاشمر ، امام جمعه نیشابور شد / اقامه نماز جمعه فردا به امامت امام جمعه جدید در نیشابور

امام جمعه کاشمر ، امام جمعه نیشابور شد / اقامه نماز جمعه فردا به امامت امام جمعه جدید در نیشابور

 

امام جمعه کاشمر فردا به عنوان امام جمعه نیشابور معرفی می شود و اولین نماز جمعه را در این شهرستان اقامه می کند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی که در 19 مردادماه 83 در میان استقبال مردم مومن و ولایتمدار کاشمر به عنوان سومین امام جمعه وارد این شهرستان شد امروز پس از 12 سال این مسئولیت راهی نیشابور شد تا از این پس از سنگر نمازجمعه این شهرستان به توصیه به تقوای الهی ، تبیین حکیمانه دین، موعظه حسنه ، تجزیه و تحلیل مسایل سیاسی اجتماعی و فرهنگی کشور و جهان اسلام بپردازد.

حجت الاسلام یعقوبی که در زمان انتصابش به سمت امام جمعه کاشمر عنوان جوان ترین امام جمعه کشور را داشت متولد دوم فروردین 1337 در روستای سربالا از توابع شهرستان تربت حیدریه است که سابقه 4 سال امامت جمعه شهرستان ایوانغرب، 5 سال امامت جمعه شهرستان داراب،  4 سال امامت جمعه مسجد سلیمان، 6 سال امامت جمعه شهرستان علی آباد کتول و 12 سال امامت جمعه کاشمر را در کارنامه خود دارد.

 

شایعه انتصاب حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی به عنوان امام جمعه نیشابور از حدود 2 هفته قبل در محافل و مجالس سطح شهرستان و فضای مجازی مطرح بود که امروز تأیید شد.

امام جمعه جدید نیشابور امروز در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانیکاشمر24 با تأیید خبر انتصابش گفت: فردا نماز جمعه نیشابور را اقامه خواهم کرد.

حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی همچنین در خصوص فرد جایگزینش در شهرستان کاشمر خاطر نشان کرد: از فردا نماز جمعه کاشمر به امامت حجت الاسلام علی احدی امام جمعه موقت شهرستان اقامه می شود.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved