معاون فرماندار کاشمر خبر داد؛ دبستان 12 کلاسه در مسکن مهر کاشمر ساخته می شود

معاون فرماندار کاشمر خبر داد؛  دبستان 12 کلاسه در مسکن مهر کاشمر ساخته می شود

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار کاشمر با اشاره به تحویل یک قطعه زمین برای ساخت دبستان 12 کلاسه در مجموعه مسکن مهر 1008 واحدی کاشمر، از آغاز عملیات ساخت این فضای آموزشی خبر داد.

مهدی برامکی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: با توجه به تحویل بخش عمده ای از واحدهای مسکن مهر در پروژه 1008 واحدی کاشمر و اسکان 700 خانوار و لزوم ایجاد فضای آموزشی، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان این که ساکنین این مجموعه و آموزش و پرورش درخواست های متعددی به منظور تسریع در روند احداث فضای آموزشی داشتند خاطر نشان کرد: با پی گیری و برگزاری جلسات زمین مورد نیاز ساخت فضای آموزشی در مسکن مهر 1008واحدی کاشمر تحویل پیمانکار نوسازی مدارس شد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار کاشمر با تأکید بر این پس از انجام مراحل اداری به زودی شاهد آغاز عملیات ساختمانی در پروژه 1008 واحدی مسکن مهر کاشمر خواهیم یادآور شد:  اعتبار سه میلیارد ریالی برای ساخت دبستان 12 کلاسه در مسکن مهر کاشمر در سال گذشته پیش بینی شده است که امیدواریم با تأمین اعتبار مورد نیاز این مجموعه ساخته شود تا بخش عمده ای از دغدغه ساکنین این مجموعه مرتفع شود.

برامکی با اشاره به این که مجموعه 1008 واحدی مسکن مهر در حاشیه بلوار امامزاده سید مرتضی(ع) قرار دارد و تا کنون بالغ بر 700 خانوار در این مجموعه ساکن شدند تصریح کرد: برای این مجموعه 8 هزار و 500 متر مربع فضای آموزشی پیش بینی شده است که در صورت اختصاص اعتبار لازم، زمینه برای واگذاری 2 قطعه زمین برای ساخت دو باب مدرسه دیگر در این مجموعه فراهم است.

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved