در گرامیداشت دهه کرامت؛ مسابقات چهارجانبه ژیمناستیک در کاشمر برگزار شد

در گرامیداشت دهه کرامت؛  مسابقات چهارجانبه ژیمناستیک در کاشمر برگزار شد

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر از برگزاری مسابقات چهارجانبه ژیمناستیک همزمان با دهه کرامت به میزبانی این شهرستان خبر داد.

احمد رضا روشندل امروز در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24 اظهار داشت: این دوره از مسابقات در گرامیداشت دهه کرامت و با هدف آشنایی ورزشکاران و آمادگی روانی و جسمانی آنان برای حضور در رقابت های استانی و کشوری با حضور 50 ورزشکار در سالن ورزشی انقلاب کاشمر برگزار شد.

وی با بیان این که در این مسابقات ورزشکاران شرکت کننده از شهرستان های مشهد، نیشابور و کاشمر در مدت یک روز در 5 رده سنی با هم رقابت کردند یادآور شد: در رده سنی زیر 5 سال  عرشیا مسافری، آرمان نجار و سروش رضائیان همگی از کاشمر و پوریا نیرآبادی از نیشابور حائز عناوین برتر شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر با اشاره به کشب عنوان اولی توسط  یوسف راعی، علیرضا نائینی و رضا رضایی از کاشمر و حسین دهقان از مشهد در رده سنی 6 تا 7 سال ابراز داشت: حسین بینافر از مشهد، امیر حسین همت ابادی از نیشابور، سید احمد صمیمی و احمد قانع الاحسینی از مشهد عناوین دوم و فرزاد مقدس و مهیار جلالی از کاشمر و محمد صالح  صابر و یونس خمیری از مشهد عناوین سوم این رده سنی را به خود اختصاص دادند.

وی با بیان این که در رده سنی 8تا 9 سال امیر علی ضیایی، پارسا شکوهی و سعید مدنی از کاشمر، احسان عاقلی از مشهد و امیر حسام موسی آبادی از نیشابور مقام اول،  امیر علی قادری از نیشابور و محمد مهدی صادقیان از مشهد مقام دوم و  فرهاد مرادی، علی بختیاری و عرفان سن خواستی از مشهد مقام سوم را کسب کردند خاطر نشان کرد: امیر محمد فرقانی و امیر رضا فرمانبر از کاشمر و امیر حسین نیرآبادی از نیشابور مقام اول، پارسا توکلی، امیر مهدی سالمی و احسان جمشیدی همگی از کاشمر مقام دوم و شهریار آسوده از کاشمر و امیر محمد مهدوی، امیر رضا قصاب، محمد رضا باتقوا و محسن فرج پور همگی از مشهد مقام سوم رده سنی 10 تا 11 سال را از آن خود کردند.

روشندل ادامه داد: در رده سنی 12 تا 15 سال نیزمحسن صادقی و سجاد غلامی از کاشمر و شروین شاملو  از مشهد حائز رتبه اول شدند؛  مهران حسنی، ایرج میرزایی و علیرضا فاضل صادقی از مشهد عنوان دومی ویاسین تفقدی، عباس نوروزی پور، حسام مرادی و علیرضا زیبایی همگی از مشهد عنوان سومی این رده سنی را به خود اختصاص دادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر با اشاره به این که این مسابقات به همت هیات ژیمناستیک شهرستان برگزار شده است ابراز داشت: در پایان این مسابقات با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان به نفرات برتر لوح تقدیر و هدایایی داده شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved