با استقبال مسئولان شهرستان؛ دوندگان جاده ولایت وارد کاشمر شدند

دوندگان کاروان دو امدادی جاده ولایت در میان استقبال مسئولان و شهروندان کاشمری وارد این شهرستان شدند.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانیکاشمر24، در هشتمین روز از دهه کرامت، کاروان دو امدادی جاده ولایت متشکل از 30 دونده که برای هفتمین سال متوالی مسیر حرکت امام رضا(ع) از شلمچه تا مشهد الرضا را می دوند در میان استقبال مسئولان، ورزشکاران و اقشار مختلف مردم وارد کاشمر شدند. شرکت کنندگان در هفتمین دوره از طرح جاده ولایت که پس از دو هفته دویدن و طی نمودن مسیر حدود هزار و 800 کیلومتری از شلمچه و عبور از 40 شهر در استان های خوزستان، کهکیلویه و بویراحمد، فارس،یزد، خراسان جنوبی و خراسان رضوی در زیارتگاه شهید آیت الله سید حسن مدرس مورد استقبال مردم خونگرم و دلداده اهل البیت(ع) قرار گرفتند و با حضور بر مزار شهدای مدفون شده در این زیارتگاه با قرائت فاتحه و نثار شاخه های گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند و با آرمان های معمار کبیر انقلاب و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند. ورزشکاران شرکت کننده در این برنامه ورزشی با حضور در مرقد مرد دین و سیاست شهید آیت الله سید حسن مدرس به مقام این شهید راه حق و حقیقت نیز ادای احترام کردند.
رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر در حاشیه مراسم استقبال از دوندگان جاده ولایت گفت: در کاروان جاده ولایت که امسال با نام شهدای مدافع حرم از هشتم مردادماه حرکت خود را از شلمچه آغاز کرده است یک ورزشکار کاشمری و یک نفر به عنوان عوامل اجرایی حضور دارند.
احمد رضا روشندل کاروان 30 نفره جاده ولایت که  صبح جمعه وارد کاشمر شدند و عصر این شهرستان را از مسیر جاده کوهسرخ به سمت نیشابور ترک کردند ابراز داشت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده کاروان دو امدادی جاده ولایت با استقبال خادمین حرم مطهر، زائران و مجاوران در صبح روز میلاد حضرت رضا(ع) و از ورودی باب الجواد به پابوسی ثامن الحجج مشرف می شوند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved