• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • فرماندار کاشمر تأکید کرد: تبیین خدمات نظام و انقلاب در هفته دولت / افتتاح پروژه ها برای بار اول و کلنگ زنی پروژه های دارای منابع مالی

فرماندار کاشمر تأکید کرد: تبیین خدمات نظام و انقلاب در هفته دولت / افتتاح پروژه ها برای بار اول و کلنگ زنی پروژه های دارای منابع مالی

فرماندار کاشمر تأکید کرد:  تبیین خدمات نظام و انقلاب در هفته دولت / افتتاح پروژه ها برای بار اول و کلنگ زنی پروژه های دارای منابع مالی

فرماندار کاشمر با بیان این که باید در هفته دولت خدمات نظام و انقلاب تبیین شود، بر افتتاح پروژه ها برای بار اول و انجام کلنگ زنی پروژه ها دارای ردیف و منابع مالی تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانیکاشمر24،  محمد حسن فرهادی ظهر در جلسه ستاد بزرگدات هفته دولت در سالن جلسات فرمانداری کاشمر اظهار داشت: اگر مفهوم کلمه دولت را در کلام رهبر معظم انقلاب پی گیری کنیم در می یابیم که معمار کبیر انقلاب و رهبر فرزانه انقلاب همواره از تمام دولت های بعد از انقلاب تا مادامی که در مسر درست حرکت کردند حمایت و پشتیبانی کردند.

وی با بیان این که در همه دولت ها بر وحدت و ارائه خدمات به مردم تأکید شده است افزود: اگر خدمات دولت فعلی و منتسب به دکتر روحانی و اعضای کابینه دولت را به صراحت و بر اساس واقعیت برای مردم بازگو کنیم کشور بیمه خواهد بود.

فرماندار کاشمر با اشاره به این که برخی افراد وحدت جامعه را مخدوش و بر طبل توخالی اختلاف می کوبند ابراز داشت: در شرایطی که مردم با هم متحد باشند و همواره تلاش شان بر تبیین وحدت در جامعه باشد قطعا دستاورد این وحدت و هم افزایی در جامعه به نفع کشور خواهد بود.

وی با بیان این که اسلام ما اسلام حکمت، علم و صلح است و ما می توانیم در این راستا منویات فکری خودمان را به زبان دقیق به جامعه جهانی عرضه کنیم خاطر نشان کرد: تمام خدمات و فعالیت هایی که در کشور انجام می شود در حقیقت جزو دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی ایران است؛ بنابر این انتظار داریم تک تک مسئولان شهرستان این خدمات را به مردم اعلام کنند.

فرهادی با اشاره به این که قصور و کوتاهی در تبیین و اعلام خدمات انجام شده از سوی دولت منجر به باز شدن راه و زمینه برای حضور افرادی خواهد شد که سیاه نمایی می کنند گفت: با توجه به این که دروغ در منطق ما ایرانیان جزو پلشتی زندگی، در آئین رهایی بخش اسلام گناه کبیره و در زندگی فردی یک گناه نابخشودنی است توقع داریم با رعایت انصاف خدمات دولت برای مردم بازگو شود تا آنان از فعالیت ها و تلاش های مجموعه دولت مطلع شوند.

وی با تأکید بر پرهیز از ورود به عرصه های اختلاف و تفرقه انگیز افزود: تنها راه درمان درد این مملکت تأکید بر وحدت است و همه ما با وحدت رویه نسبت به وظایف محوله به مردم خدمت کنیم.

نماینده عالی دولت در کاشمر با بیان این که بی انصافی است که در قبال خدمات انجام شده دولت، زبان به کام بگیریم و آنها را بیان نکنیم تصریح کرد: خدماتی که یک روز رسیدن به آن برای مردم یک آرزو بوده اما به برکت نظام و انقلاب آن آرزوها تبدیل به واقعیت شده است و مردم در اقصی نقاط ایران اسلامی اعم از دورترین روستاها از آن بهره مند شدند باید به اطلاع مردم برسد.

وی با اشاره به این که مدیری که خدمات نظام و انقلاب را برای مردم بازگو نکند مدیون است اظهار داشت: سیاه نمایی درمان استراتژیک این کشور نیست به همین جهت باید با رعایت انصاف خدمات و اقدامات انجام شده را به صورت واقعی به مردم گزارش دهیم.

فرهادی با تأکید بر پرهیز از ایجاد فضای یأس و ناامیدی در جامعه ابراز داشت: اگر دچار عارضه سیاه نمایی و یأس شویم و خوبی ها را نبینیم قطعا در پیشگاه ملت و تاریخ انقلاب مدیون خواهیم بود.

وی با بیان این که شما مسئولان ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان در حقیقت یاران نظام جمهوری اسلامی و دولت هستید خطاب به آنان یادآور شد: بایستی در هفته دولت با یک روحیه شاداب و با نشاط و بهره گیری از روش های خلاقانه و پرهیز از روش های سنتی نسبت به تبیین خدمات و اقدامات انجام شده مجموعه کاری تان در هفته دولت اقدام کنید.

فرماندار کاشمر با اشاره به این که هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه و بازگو کردن خدمات نظام جمهوری اسلامی به مردم است تأکید کرد: در این هفته از افتتاح پروژه ای که قبلا افتتاح شده و یا پروژه هایی که منابع مالی و ردیف بودجه ای ندارند خودداری خواهیم کرد و آنها را از ردیف پروژه ها و طرح های هفته دولت حذف خواهیم کرد؛ لذا مسئولان دستگاه های اجرایی و دولتی شهرستان نسبت به اعلام پروژه های قابل افتتاح به دبیرخانه ستاد هفته دولت اقدام کنند.

این گزارش حاکی است در این جلسه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر به عنوان دبیرخانه ستاد هفته دولت انتخاب شد و تمامی دستگاه های اداری و دولتی شهرستان مکلف به ارائه لیست پروژه های افتتاحی و قابل کلنگ زنی به دبیرخانه ستاد شدند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved