مدیر آموزش و پرورش کاشمر خبر داد: احداث 23 پروژه خیرساز با 63 میلیارد ریال کمک های خیرین در کاشمر

مدیر آموزش و پرورش کاشمر خبر داد:  احداث 23 پروژه خیرساز با 63 میلیارد ریال کمک های خیرین در کاشمر

 

مدیر آموزش و پرورش کاشمر از احداث 23 پروژه خیرساز در حوزه آموزش و پرورش این شهرستان در 2 سال اخیر با 63 میلیارد ریال کمک های خیرین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانیکاشمر24 ایرج سعادتمند در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت کاشمر در سالن جلسات فرمانداری شهرستان اظهار داشت: در 2 سال دولت تدبیر و امید احداث و اجرای 23 پروژه در دستور کار آموزش و پرورش کاشمر قرار گرفته است که تا کنون 14پروژه آن مورد بهره برداری قرار گرفته است و مابقی در هفته دولت و ایام بازگشایی مدارس تکمیل و افتتاح خواهد شد.

وی با بیان این که در این مدت خیرین 63 میلیارد ریال به حوزه مدرسه سازی در بخش های مختلف کمک کردند ابراز داشت: در طول تاریخ 100 ساله آموزش و پرورش کاشمر تنها 18 پروژه خیرساز احداث شده است و این در حالی است که تنها در دو سال اخیر به همت خیرین احداث 23 پروژه در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر با اشاره به این که دولت یازدهم، مظلوم ترین دولت در طول تاریخ بعد از انقلاب در کشور است خاطر نشان کرد: دولت های گذشته هر کدام از حضور نیروهای سیاسی و همسو با جریان فکری شان بهره مند بودند و مسئولان انتخاب شده نیز از دولت حمایت می کردند؛ اما در دولت فعلی که شاهد حضور نیروهای هر دو جناح سیاسی هستیم در این راه نه من اصلاح طلب دفاع کردم و نه مسئولی اصولگرایی که در داخل کابینه مانده است.

وی با بیان این که برخی با تخریب دولت در حقیقت  نظام را تخریب می کنند تصریح کرد: در این راستا برای نادیده گرفتن خدمات دولت و کوبیدن دولت تلاش می کنند که مانع از رأی آوردن مجدد دولت شوند و در این راه خدشه هایی نیز به نظام وارد می کنند به طوری که یک شهرداری که متکلف به بهسازی و ارائه خدمات شهری است به خودش اجازه می دهد یک لجن پراکنی راجع به برجامی داشته باشد که مورد تایید مقام معظم رهبری است.

سعادتمند با تأکید بر تبیین خدمات و دستاوردهای نظام و انقلاب به مردم یادآور شد: همه ما به عنوان مسئول موظفیم خدمات دولت را که در حقیقت خدمات نظام است را برجسته و برای مردم بازگو کنیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved