سکاندار جدید هیأت کشتی کاشمر منصوب شد

سکاندار جدید هیأت کشتی کاشمر منصوب شد

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر در حکمی سید رضا هاشمی را به عنوان سرپرست جدید هیأت کشتی کاشمر منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، احمد رضا روشندل امروز در مراسم معارفه رئیس جدید هیأت کشتی کاشمر  با تقدیر از تلاش های محمد رضا پروان در مدت 23 ماه تصدی این مسئولیت افزود: ورزش کشتی از جمله ورزش های پرطرفدار و این هیأت جزو هیأت های فعال در شهرستان محسوب می شود، بنابر این ضروری است با مدیریت صحیح در این حوزه به موفقیت های خوبی دست یابیم.

وی با اشاره به این که با تغییر و تحول در هیأت های ورزشی به دنبال تحول در ورزش شهرستان هستیم یادآور شد: خوشبختانه کشتی کاشمر از قدیم الایام دارای قهرمانان و پهلوانان نامدار و خوبی در سطح استانی و ملی بوده است؛ لذا انتظار داریم رئیس جدید هیأت کشتی با بهره گیری از تمام ظرفیت ها و استفاده از دانش و تجربه پیشکسوتان و ایجاد روحیه تعامل و همکاری در بین ورزشکاران و مربیان بتواند در جهت رشد و اعتلای این ورزش گام بردارد.

 رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر با بیان این که سکاندار جدید هیأت کشتی کاشمر از ورزشکاران و قهرمانان سال های نه چندان دور این رشته ورزشی است و عناوین برتر استانی و ملی را در کارنامه خود دارد خاطر نشان کرد: سید رضا هاشمی از فعالان رشته ورزشی کشتی است که با شناخت صحیح و دقیق از ظرفیت، استعداد و توانمندی علاقمندان به این رشته ورزشی می تواند به موفقیت ها و دستاوردهای خوبی دست یابد.

وی با تأکید بر این که رشد و تعالی ورزش نیازمند برقراری تعامل با مسئولان و جذب اسپانسرهای مالی برای تأمین هزینه های ورزشی است یادآور شد: با برگزاری دوره های آموزشی و تمرینات مستمر زیر نظر مربیان با تجربه، کشتی کاشمر از وضعیت مطلوبی برخوردار است به طوری که در ماه گذشته تیم کشتی کاشمر در مسابقات استانی در بین 16 تیم شرکت کننده موفق به کسب عنوان چهارمی شد.

رئیس جدید هیأت کشتی کاشمر با تقدیر از اعتماد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت: تلاش می کنم با برنامه ریزی و سر و سامان دادن به کشتی شهرستان بتوانم پاسخ این اعتماد را بدهم. سید رضا هاشمی با اشاره به توانمندی و استعداد نوجوانان و جوانان علاقمند به رشته ورزشی کشتی ابراز داشت: امیدوارم بتوانیم با همراهی و همکاری پیشکسوتان و مربیان کشتی بتوانیم با آموزش ورزشکاران در مسابقات استانی و کشوری عناوینی کسب کنیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved