اجرای سه برنامه فرهنگی و ورزشی بسیج رسانه کاشمر برای فعالان رسانه ای

اجرای سه برنامه فرهنگی و ورزشی بسیج رسانه کاشمر برای فعالان رسانه ای

بسیج رسانه کاشمر در بزرگداشت مقام خبرنگار اقدام به برگزاری سه برنامه فرهنگی و ورزشی برای فعالان رسانه ای و اعضای بسیج رسانه کاشمر در این شهرستان کرد.
به گزارش  بسیج رسانه ، در نخستین برنامه فرهنگی و زیارتی که به همت سازمان بسیج رسانه استان و با همکاری آستان قدس رضوی در 20 مردادماه با حضور اصحاب رسانه از سراسر استان در قالب طرح نایب الزیارتی اصحاب رسانه کشور برگزار شد 14 نفر از فعالان رسانه ای کاشمر و عضو سازمان بسیج رسانه با حضور در حرم مطهر رضوی و بازدید از موزه مرکزی در آئین زیارت بارگاه منور رضوی شرکت کردند و در پایان با حضور بر سرسفره خوان امام مهربانی خود را بیمه آن حضرت کردند.
بسیج رسانه کاشمر در دومین برنامه با همراهی و مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان یک سیانس استخر سرپوشیده کاشمر را برای استفاده خبرنگاران و مسئولان روابط عمومی و فعالان رسانه ای اختصاص داد. 30 خبرنگار و فعال رسانه ای  در این برنامه ورزشی مفرح شرکت کردند که با توجه به مصادف شدن این برنامه با ایام دهه کرامت، محمد حسن غلامرضاپور ذاکر اهل البیت با نوایی گرم و صدایی دلنشین به مولودی خوانی پرداخت.
همچنین حضور خبرنگاران و فعالان رسانه ای کاشمر به همراه اعضای خانواده هایشان در مجموعه سوارکاری آذرخش دیگر برنامه ورزشی تدارک دیده شده بود که با همراهی و همت این باشگاه سوارکاری در عصر روز جمعه برگزار شد. فعالان رسانه ای کاشمر به همراه اعضای خانواده هایشان در این مجموعه ورزشی به صورت تفریحی به سوارکاری پرداختند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved