در نخستین روز هفته دولت؛ 8 پروژه خدماتی، تولیدی و ورزشی در کاشمر به بهره برداری رسید

همزمان با نخستین روز از هفته دولت، 8 طرح خدماتی، تولیدی و ورزشی در کاشمر به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، پست توزیع عمومی 15 خرداد با احداث 300 متر شبکه فشار قوی، نسب ترانس 200کیلو ولت آمپر، و تابلو توزیع 400 آمپری با هزینه ای بالغ بر 650 میلیون ریال در راستای جلوگیری از هدر رفت انرژی، افت ولتاژ و کاهش تلفات شبکه برق و احداث شبکه روشنایی معابر مسکن مهر با نصب 70 دستگاه سرچراغ 150 وات بخار سدیم به طول 2 کیلومتر با اعتبار 600 میلیون ریال دو پروژه افتتاح شده در حوزه امور برق کاشمر بود.

افتتاح و راه اندازی کارگاه تولید شیرینی و کلوچه با 500 میلیون ریال تسهیلات، کارگاه پوشاک بیمارستانی با یک میلیارد ریال هزینه، کارگاه تولید قطعات تزئینی مبلمان و پرده با 500 میلیون ریال تسهیلات، کارگاه خراطی با 300 میلیون ریال، باشگاه فرهنگی ورزشی با 500 میلیون ریال و باشگاه ورزشی با 250 میلیون ریال تسهیلات در مجموع 6 پروژه افتتاحی از سوی صندوق کارآفرینی امید بود.

رئیس صندوق کارآفرینی امید کاشمر در آئین بهره برداری از این طرح ها اظهار داشت: با افتتاح 6 پروژه در هفته دولت با بیش از 3 میلیارد ریال تسهیلات پرداختی زمینه اشتغال 27 نفر فراهم شده است.

محمود مجیدی با تأکید بر این که تسهیلات پرداختی صندوق کارآفرینی امید در راستای ایجاد اشتغال جدید برای متقاضیان و افراد واجد شرایط است افزود: از ابتدای امسال تا کنون 11 میلیارد و 700 میلیون ریال تسهیلات به 35 متقاضی ایجاد اشتغال در حوزه های مختلف پرداخت و زمنیه استغال 52 نفر فراهم شده است.

گفتنی است در نخستین روز از هفته دولت فرماندار، معاون عمرانی و برنامه ریزی و جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان در آئین افتتاح 8 پروژه خدماتی، تولیدی و ورزشی کاشمر حضور داشتند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved