در راستای نوسازی ناوگان؛ 103 تاکسی جدید به حمل و نقل درون شهری کاشمر پیوست

در راستای نوسازی ناوگان؛ 103 تاکسی جدید به حمل و نقل درون شهری کاشمر پیوست

همزمان با هفته دولت و در راستای اجرای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری 103 تاکسی جدید وارد کاشمر شد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، مسئول کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر کاشمر صبح امروز در مراسم بهره برداری از این تاکسی ها که با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد اظهار داشت: این واگذاری با هدف کاهش آلایندگی های زیست محیطی و جمع آوری خودروهای فرسوده با قدمت بیش از 10 سال با استفاده از تسهیلات بانکی انجام شده است.
سعید چیتی با بیان این که در قالب طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری کاشمر تعداد 151 تاکسی ثبت نام و مراحل قانونی را برای تعویض خودرو انجام دادند باداور شد: در حال حاضر برای ورود 103 دستگاه تاکسی شامل 20 دستگاه سمند و 83 دستگاه پژو 405 مبلغ 302 میلیارد تسهیلات دولتی از بانک های تجارت و ملت و 2 میلیارد و 710 میلیون ریال تسهیلات از صندوق های قرض الحسنه پرداخته شده است.
وی با بیان این که با ورود 48 دستگاه تاکسی دیگر تا یک ماه آینده، میانگین عمر تاکسی های ناوگان حمل و نقل درون شهری کاشمر به طور محسوس و قابل توجهی کاهش می یابد خاطر نشان کرد: تاکسی های جدید کاشمر مجهز به سوخت پاک (سی ان جی) هستند که در نقاط مختلف شهر به شهروندان خدمات رسانی می کنند.
مسئول کمیسیون حمل و نقل شورای شهر کاشنر تصریح کرد: در حال حاصر 425 تاکسی، 4 دستگاه اتوبوس، 25 دستگاه مینی بوس، 750 تاکسی تلفنی به جمعیت 100 هزار نفری شهرستان خدمات می دهند.
گفتنی است صبح امروز و در دومین روز از هفته دولت با حضور فرماندار، شهردار و جمعی از مسئولان شهرستان  به هر یک از رانندگان خودروهایی جدید شاخه های گل اهدا شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved