• صفحه نخست
  • اخبار
  • سیاست
  • امام جمعه جدید کاشمر: امام جمعه در خط و مسیر رهبری و ولایت است/ تلاش برای رسیدن به جایگاه واقعی دوباره کاشمر

امام جمعه جدید کاشمر: امام جمعه در خط و مسیر رهبری و ولایت است/ تلاش برای رسیدن به جایگاه واقعی دوباره کاشمر

امام جمعه جدید کاشمر: امام جمعه در خط و مسیر رهبری و ولایت است/ تلاش برای رسیدن به جایگاه واقعی دوباره کاشمر


امام جمعه جدید کاشمر با بیان این که همه ما بجای دعواهای سیاسی باید برای رسیدن دوباره کاشمر به جایگاه واقعی خودش تلاش کنیم گفت: امام جمعه وابسته به گروه و جناح خاصی نیست بلکه تنها در خط و مسیر رهبری و ولایت حرکت می کند.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانیکاشمر24، حجت الاسلام سید کاظم طباطبایی در جلسه شورای اداری کاشمر در سالن اجتماعات امامزاده سید حمزه(ع) اظهار داشت: سلاح ما قطعا سخن و صحبت است  و حرف های زیادی برای همه مسئولان و اقشار مختلف داریم که در جلسات آتی خط مشی، راه و روش کاری را اعلام خواهم کرد.
وی با بیان این که در بدو آغاز کار گاها حرف و حدیث هایی مطرح می شود که فکر و راه امام جمعه چیست یادآور شد: امام جمعه در خط و مسیر رهبری و ولایت است و لاغیر؛ لذا در این راه تلاش می کنم به عنوان خدمتگزار مردم، نظام و انقلاب در چارچوب وظایف محوله جان برکف به فرمان رهبر معظم انقلاب برای فداکاری نظام و انقلابی که هزینه های سنگین و خون های پاکی در این راه تقدیم شده است باشم.
امام جمعه جدید کاشمر با تأکید بر این که امام جمعه به هیچ گروه، جناح، خط و جهتی وابسته نیست افزود: هر چند با همه برخورد محترمانه داریم هر کسی که به فکر مردم باشد و در خط رهبری و ولایت باشد دوستش داریم و او را کمک و همراهی می کنیم.
وی با بیان این که من سال ها در کاشمر زندگی کردم و در دبیرستان ها و دانشگاه های این شهر تدریس و در مساجد و تکایا سخنرانی کردم خاطر نشان کرد: طبیعی است عده ای تبریکی بگویند و با ابراز خوشحالی محبتی نسبت به حقیر داشته باشند و من به نوبه خودم از همه آنها متشکرم؛ ولکن این دلیل وابستگی فکری، سیاسی و جناحی من به آنها نیست.
حجت الاسلام طباطبایی با اشاره به این که خدمتگزار مردم در جایگاه امامت جمعه در خط رهبری و ولایت هستیم ابراز داشت: ادب ایجاب می کند به همه تکریم کنیم و این به منزله قبول جریانات فکری و عقیده افراد نیست؛ ما کسانی را دوست داریم که در خط ولایت و خدمتگزار مردم هستند.
وی با تأکید بر این که باید از دعواهای سیاسی پرهیز کرد و به دنبال بازگرداندن دوباره کاشمر به جایگاه واقعی خودش باشیم تصریح کرد: کاشمر به لحاظ فرهنگی و دینی بعد از مشهد مقدس دومین شهر زیارتی استان است و از قدیم الایام به برکت حضور علما و فضلا، حوزه های علمیه و وجود بارگاه امامزادگان واجب التعظیم به نجف اصغر شهرت داشته است.
امام جمعه کاشمر با بیان این که شور عاشورایی و عشق حسینی در مردم این شهرستان به برکت جایگاه دینی و مذهبی که دارد متبلور است گفت: باید این شهر دوباره به جایگاه گذشته و عظمت معنوی و مذهبی، حوزوی و علمی خودش دست پیدا کند؛ به همین جهت دست یاری و کمک به سوی علما، حوزه های علمیه، دانشگاهیان، نخبگان، فرهنگیان و مردم فرهیخته دراز می کنم تا این تحول عظیم علمی و معنوی در این شهر محقق شود.
حجت الاسلام طباطبایی با تقدیر از زحمات و خدمات 12 ساله امام جمعه سابق کاشمر به عنوان شخصیتی عالم، فاضل و مدیری لایق و شایسته برای مردم شهید پرور و عالم پرور کاشمر اظهار داشت: قطعا مردم خوب و حق شناس کاشمر، خدمات و اقدامات عالم خدوم و امام جمعه محبوب را هرگز فراموش نخواهند کرد و برای موفقیت ایشان در کسوت امامت جمعه نیشابور دعا می کنند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved