18 پروژه خدماتی و محیط زیستی در کاشمر به بهره برداری رسید

18 پروژه خدماتی و محیط زیستی در کاشمر به بهره برداری رسید

همزمان با هفته بزرگداشت دولت بهره برداری از 18 پروژه خدماتی و محیط زیستی در کاشمر آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 توسعه پورت تلفن در مراکز تنورجه، کسرینه و مدرس با 748 میلیون ریال، توسعه اینترنت پرسرعت مرکز مدرس با 124 میلیون و 500 هزار ریال، احداث سایت 3g در مناطق سید مرتضی، ترمینال، طالقانی و شهرک کارمندان با 25 میلیارد ریال، جایگاه سی ان جی در مجتمع خدمات رفاهی بین راهی نگین ترشیز با 10 میلیارد ریال و هشت طرح آبرسانی به حیات وحش شامل  احیاء و لایروبی چشمه، لوله گذاری و احداث آبشخور در منطقه شکار ممنوع سید مرتضی با اعتبار هزینه شده 70 میلیون ریال و کمک اهالی روستا از جمله طرح هایی بود که در هفتمین روز هفته دولت با حضور محمد حسن فرهادی فرماندار کاشمر، مهدی برامکی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره برداری رسید.

فرماندار کاشمر نیز در این مراسم با تقدیر از تلاش ها و خدمات مسئولان شهرستان با اجرای پروژه های مهم و اثر گذار گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان اقدامات و فعالیت های انجام شده توسط دستگاه های اجرایی شهرستان به مردم است.

 محمد حسن فرهادی با بیان این که با گذشت 10 سال بودجه عمرانی به 28 هزار میلیارد ریال در سال گذشته رسیده است ابراز داشت: خوشبختانه این روزها شاهد افتتاح طرح ها و پروژه هایی هستیم که با اعتبارات دولتی، کمک های خیرین و همراهی مردم در نقاط مختلف احداث شده و مردم از مزایای آن بهره مند می شوند.

وی با تأکید بر این که فرهنگ استفاده از ارتباطات و اطلاعات در جامعه باید گسترش یابد تا شاهد کاهش هزینه ها و جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی باشیم یادآور شد: در هر جایی که علم مبنای زندگی قرار می گیرد قطعا زندگی با وجود تمام آسیب ها و مشکلاتی که در جامعه وجود دارد شیرین تر می شود.

نماینده عالی دولت در کاشمر با اشاره به نقش مهم و اثرگذار ارتباطات و فناوری اطلاعات در جامعه خاطر نشان کرد: دستگاه های دولتی و اداری نیز باید با بهره مندی از این امکانات زمینه خدمات رسانی نوین را به مردم فراهم کنند.

 فرهادی تصریح کرد: به هر میزان زیرساخت های مخابراتی در مجموعه های اداری و زندگی مردم ارتقاء یابد شاهد محقق شدن اقتصاد مقاومتی خواهیم بود.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved