در آخرین روز هفته دولت؛ بهره برداری از 27 پروژه در بخش کوهسرخ کاشمر آغاز شد

در آخرین روز هفته دولت؛ بهره برداری از 27 پروژه در بخش کوهسرخ کاشمر آغاز شد


در آخرین روز از هفته بزرگداشت دولت 27 پروژه در بخش محروم کوهسرخ کاشمر به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانیکاشمر24، پروژه آبرسانی به روستای تجرود با احداث مخزن بتنی 100 متر مکعبی، بهسازی چشمه و 120 مار مکعب احداث دیوار سنگی  و 4 هزار متر لوله گذاری با 2 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی ماده 180 و استانی و بهره مندی 64 خانوار این روستا مهم ترین پروژه آب و فاضلاب روستایی کاشمر در بخش محروم کوهسرخ بود.
همچنین به منظور بهره مندی دانش آموزان و جوانان علاقمند به ورزش نخستین سالن ورزشی در حوزه اموزش و پرورش کوهسرخ در شهر ریوش با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید تا بخشی از مشکلات ورزشکاران و جوانان علاقمند به ورزش مرتفع گردد.
روکش آسفالت بخشی از محور کاشمر به ریوش به طول 13 کیلومتر و عرض 6 متر با 9 میلیارد و 100 میلیون ریال که روزانه محل تردد انواع خودروهای سبک و سنگین در بین شهرستان های کاشمر و نیشابور است مورد بهره برداری قرار گرفت.
 همچنین افتتاح دبیرستان 21 کلاسه امام خمینی شهر ریوش، احداث ساختمان دهیاری در روستاهای خضربیگ، دهمیان، تنورجه، نامق و سنجدک، بوستان طرق و خانه عالم روستای سنجدک با پنج میلیارد ریال هزینه، افتتاح 16 واحد مسکونی برای خانواده های دو معلولیتی در روستاهای بخش کوهسرخ با 5 میلیارد و 200 میلیون ریال از جمله پروژه هایی بود که در اخرین روز هفته دولت با حضور فرماندار، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشدار کوهسرخ، جمعی از مسئولان بخش و شهر کاشمر و استقبال اهالی این روستاها افتتاح شد.
گفتنی است بخش محروم کوهسرخ با 28 روستا به مرکزیت شهر ریوش با جمعیتی بالغ بر 30 هزار نفر در 35 کیلومتری شمال شهر کاشمر قرار دارد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved