رئیس شورای شهر ریوش خبر داد؛ موافقت شورای شهر با استعفای شهردار ریوش

رئیس شورای شهر ریوش خبر داد؛ موافقت شورای شهر با استعفای شهردار ریوش


رئیس شورای شهر ریوش از موافقت این شورا با استعفای شهردار این شهر خبر داد.
صادق جراسیمی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: در نود و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر ریوش که با حضور تمامی اعضا برگزار شد با استعفای امین الله مقصود در کسوت شهردار ریوش پس از 33 ماه فعالیت موافقت شد.
وی با بیان این که شهردار ریوش یک ماه و نیم قبل استعفای خودش را تقدیم شورا کرده است ابراز داشت: امین الله مقصود مشکلات خانوادگی و ابتلا به بیماری را علت استعفایش ذکر کرده و اعلام کرده بود تا ابتدای شهریور بیشتر نمی تواند این مسئولیت را ادامه دهد.
رئیس شورای شهر ریوش با اشاره به این که استعفای شهردار ریوش امروز در جلسه علنی شورا مطرح و مورد بررسی قرار گرفت یادآور شد: تمامی پنج عضو اصلی شورای شهر با این استعفا موافقت کردند.
وی با بیان این که شهرداری ریوش از ابتدای فعالیتش تا کنون تجربه حضور پنج شهردار را داشته است تصریح کرد: شورای شهر بر اساس قانون تا انتخاب شهردار جدید رضا کاردانی که پیش از این سمت شهردار این شهر را نیز بر عهده داشت به عنوان سرپرست شهرداری معرفی کردند.
جراسیمی در خصوص گزینه های احتمالی و زمان انتخاب ششمین شهردار ریوش مرکز بخش کوهسرخ کاشمر گفت: با توجه به این که امسال به عنوان اخرین سال فعالیت شوراها در دوره چهارم است تلاش می کنیم در این زمینه تصمیم گیری نهایی انجام و شهردار جدید را انتخاب کنیم.
گفتنی است شهر ریوش با جمعیتی بالغ بر 5 هزار نفر جمعیت به عنوان مرکز بخش کوهسرخ در فاصله 35 کیلومتری شمال شهر کاشمر قرار دارد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved