فرماندار کاشمر: پروژه های فرسایشی و فاقد کیفیت شناسایی شود

 فرماندار کاشمر:  پروژه های فرسایشی و فاقد کیفیت شناسایی شود

فرماندار کاشمر بر شناسایی پروژه های فرسایشی و فاقد کیفیت در سطح شهرستان تأکید کرد. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24،مهدی فروزان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان که با حضور ناظر عالیه استان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: باید پروژه های عمرانی در مراحل مختلف تحت نظارت و ارزیابی قرار گیرد.

وی با تأکید بر رفع مشکلات، ارتقای سطح کار و آسیب شناسی و تقویت نقاط مثبت در پروژه ها یادآور شد: باید در راستای اجرای پروژه ها از روش های نوین و جدید اجرایی منطبق بر متدهای روز دنیا استفاده کرد.

فرماندار کاشمر با تقدیر از ادارات راه و شهرسازی و آب و فاضلاب روستایی که در اجرای پروژه های عمرانی بیشترین پیشرفت فیزیکی را داشتند خاطر نشان کرد: در بازدیدهای دوره ای که از طرح ها و پروژه ها انجام می شود باید پروژه های فرسایشی و فاقد کیفیت شناسایی شود.

درادامه معاون برنامه ریزی وامورعمرانی فرمانداری با تأکید بر اجرای پروژه های عمرانی مطابق طرح و نقشه ارائه گفت : در حال حاضر 122 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 140میلیارد ریال در بخش های مختلف عمرانی، توسعه ای و محرومیت زدایی در مناطق شهری و روستایی در دست اجراست.

مهدی برامکی با بیان این که پرونده مسکن مهر در شهرستان باز است ابراز داشت: مهمترین دلیل تأخیر در تعداد واحدهای باقی مانده مسکن مهر بحث عدم آورده متقاضیان است.

معاون فرماندار کاشمر بر لزوم پیشرفت فیزیکی پروزه ها و پیگیری جذب بیشتر اعتبارات تخصیص یافته از طریق ادارات کل تاکید کرد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved