• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • امام جمعه کاشمر: ریشه همه اتفاقات شوم و جنایت ها آمریکا و استکبار است/  عزت امروز کشور در سایه ولایت و رهبری است

امام جمعه کاشمر: ریشه همه اتفاقات شوم و جنایت ها آمریکا و استکبار است/  عزت امروز کشور در سایه ولایت و رهبری است

امام جمعه کاشمر: ریشه همه اتفاقات شوم و جنایت ها آمریکا و استکبار است/  عزت امروز کشور در سایه ولایت و رهبری است


امام جمعه کاشمر با بیان این که ریشه تمام اتفاقات شوم و جنایت ها در کشورهای اسلامی استکبار و آمریکای جنایتکار است گفت: عزتی که امروز ملت و نظام اسلامی به دست آورده در در سایه نعمت ولایت و رهبری محقق شده است.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانیکاشمر24، حجت الاسلام سید کاظم طباطبایی امروز در خطبه های نماز جمعه کاشمر در مصلای این شهر اظهار داشت: ملت ایران به جهت این که دوست دار اهل البیت هستند بعد از انقلاب نیز اطاعت از امام و رهبری را سرلوحه کارشان قرار دادند.
وی با تسلیت سالروز شهادت حضرت امام محمد تقی(ع) به پدر بزرگوارشان حضرت رضا(ع) و مردم عاشق و دلداده خاندان عصمت و طهارت افزود: مردم به خوبی در حمایت از ولایت فقیه سنگ تمام گذاشتند و امروز از رهبر حکیم و فرزانه ای که دارند حمایت و دفاع می کنند.
امام جمعه کاشمر وجود ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب را برای ملت بزرگ ایران یک نعمت الهی دانست و خاطر نشان کرد: ملتی که رهرو امام و رهبرش باشد هرگز خار نمی شود؛ بنابر این عزتی که امروز نصیب ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی شده در سایه وجود نعمت ولایت فقیه محقق شده است.
وی با اشاره به قیام 17 شهریور و کشتار جمعی از مردم مظلوم تهران در سال 57 به دست ماموران رژیم ستم شاهی یادآور شد: این روز یکی دیگر از روزهایی است که در تقویم یادآور حادثه تلخ و کشتار مردم مظلوم است که در آن دست پلید آمریکای جنایتکار نمایان است.
حجت الاسلام طباطبایی بدرفتاری سعودی ها با تفکرات جاهلانه وهابی علیه زایران، توطئه و نقشه های شوم استکبار برای ضربه زدن به اسلام توسط آل سعود، حمله به مردم مظلوم و بی دفاع دریمن، بحرین، سوریه، عراق و حمایت از گروهگ داعش را در سایه حمایت و پشتیبانی امریکا و استکبار دانست و تصریح کرد: ملت قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی با محکوم کردن این اتفاقات شوم و تلخ استکبار و با درک صحیح و شناخت درست از دشمن قسم خورده نه تنها به آمریکا و استکبار اعتماد ندارد بلکه آنها را دشمن واقعی خود می دانند. چرا که معتقد هستند آمریکا و استکبار عامل تمام جنایت ها و کشتار بی رحمانه مردم مظلوم در کشورهای مختلف هستند.
وی با تاکید و سفارش همه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) را تبریک گفت و ابراز داشت: امیدوارم خانواده های ایرانی با تاسی به سیره این دو بزرگوار بتوانند جوانان را تشویق به ازدواج کنند، موانع را از سر راه ازدواج جوانان بردارند و همواره در راستای تحکیم بنیان خانواده تلاش کنند تا شاهد پدیده زشت و ناپسند طلاق در جامعه نباشیم.

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved