• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • فرماندار کاشمر: مدیریت بدون برنامه ریزی شکست خورده است / سرشماری کمک به برنامه ریزی آینده کشور است

فرماندار کاشمر: مدیریت بدون برنامه ریزی شکست خورده است / سرشماری کمک به برنامه ریزی آینده کشور است

فرماندار کاشمر:  مدیریت بدون برنامه ریزی شکست خورده است / سرشماری کمک به برنامه ریزی آینده کشور است

فرماندار کاشمر با بیان این که مدیریت بدون برنامه ریزی و استفاده از روش های علمی به شکست می انجامد، اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن را در راستای کمک به برنامه ریزی آینده کشور دانست.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، محمد حسن فرهادی در جلسه شورای اداری کاشمر در سالن همایش های آبفای شهری این شهرستان اظهار داشت: وجود آمار و اطلاعات صحیح ودرست مبنای کاری کشورهای توسعه است لذا ارائه اطلاعات صحیح از سوی مردم در هنگام طرح سرشماری می تواند منجر به برنامه ریزی مطلوب برای آینده کشور گردد.

وی با اشاره به این که هشتمین مرحله سرشماری نفوس و مسکن امسال همزمان با سراسر کشور در کاشمر نیز اجرا می شود ابراز داشت:  سرشماری نفوس و مسکن به دو روش اینترنتی و حضوری انجام می شود که در این مرحله کاغذ و فرم پرس شنامه کاغذی جایگاهی ندارد.

فرماندار کاشمر با تأکید بر این که  ارائه اطلاعات دقیق، صحیح ومتمرکز باعث تصمیم گیری درست وصحیح در کشور خواهد شد خاطر نشان کرد: به منظور افزایش سرعت دقت و کاهش هزینه های سرشماری مدیران دستگاه های اجرایی با تبیین لزوم مشارکت در سرشماری به عنوان یک فرد متعهد ایرانی باید جزاولین افرادی باشند تا در سرشماری ثبت نام می نمایند و برلزوم مشارکت همکاران تاکید کنند.

وی با بیان این که روابط عمومی های دستگاه اجرایی باید در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی سرشماری عمومی نفوس و مسکن مردم را نسبت به اهمیت موضوع و نحوه ارائه اطلاعات آگاه سازند یادآورشد: با توجه به این که در مرحله نخست شهروندان به صورت اینترنتی می توانند اطلاعات مربوطه را ثبت کنند ضروری است تنها در زمان مراجعه مأموران سرشماری کد رهگیری را ارائه کنند.

فرهادی با اشاره به این که در سایه همکاری و مشارکت مجموعه اداری شهرستان به آماری درست و به روز دست خواهیم یافت تصریح کرد: در این رستان ثبت نام از متقاضیان مشارکت در اجرای این طرح به عنوان مأمور در حال انجام است که پس از بررسی سوابق و مدارک ارائه شده، افراد واجد شرایط انتخاب و دوره های آموزشی برای آنها برگزار می شود.

وی با تبریک فرا رسیدن عید غدیر به عنوان عید تفکر اسلام ناب حضرت رسول(ع) در زمینه مدیریت بر جهان گفت: اگر جامعه بشری دنبال یک مدینه منطقی فاضله  و تشنه اجرای عدالت است باید به مکتب تشیع و سالام واقعی بنازیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان این که اگر مدیریت در یک سازمان، یک مدیریت اصیل، عادل و پاکدست و شجاع باشد آن سازمان به بهره وری کامل می رسد خطاب به اعضای شورای اداری کاشمر افزود: برخورد ما با مردم با متأثر از مولا علی(ع) در هنگام زمامداری باشد؛ لذا رنج مردم به فساد و پلشتی هایی که جامعه دچار آن شده است زیبنده و در شأن حکومت علوی نیست.

وی با اشاره به فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت و بازگشایی مدارس ابراز داشت: مهرماه یک جشن ملی اسلامی برای والدین دانش آموزان و آنانی است که در منطق تعلیم و تربیت بزرگترین نقش را در شخصیت آدمی دارند.

فرهادی با تبریک سی و ششمین سالگرد هفته دفاع مقدس و تقدیر از رشادت ها و فداکاری های انسان های شریف و دلارمردانی که در دفاع هشت ساله یک حماسه ماندگار در تاریخ رقم زدند اظهار داشت: در این ایام باید کار تربیتی برای مردم انجام دهیم و این مهم بر دوش ما دولتمردان است؛ لذا باید چهره شهر در این ایام عوض شود و ورودی ادارات با نماد سنگر تزئین و صدای رسای " ای لشکر صاحب الزمان آماده باش" پخش شود و در  مراسم های متفاوتی که برای اقشار مختلف مردم برگزار می شود یاد وخاطره شهدا و جانبازان را گرامی بداریم.

فرماندار کاشمر با تأکید بر این که انگیزه و رسالت ماست که به عنوان یک ملت زنده حماسه پرافتخار و تاریخی هشت سال دفاع مقدس را به عنوان یک ملت زنده به رخ بکشیم تصریح کرد: در این راستا بایستی به زبان شعر، تئاتر، بازدید از خانواده های معظم شهدا و حضور منسجم در نماز جمعه به دنیا نشان دهیم که ملت ایران، ملتی است که به موقع اهل علم، جهاد، خدمت، صداقت و ادب است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved