• صفحه نخست
  • اخبار
  • سیاست
  • امام جمعه کاشمر: سرنوشتی بدتر از صدام در انتظار رژیم آل خلیفه و آل سعود است / ضرورت انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل آینده

امام جمعه کاشمر: سرنوشتی بدتر از صدام در انتظار رژیم آل خلیفه و آل سعود است / ضرورت انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل آینده

امام جمعه کاشمر:  سرنوشتی بدتر از صدام در انتظار رژیم آل خلیفه و آل سعود است / ضرورت انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل آینده
امام جمعه کاشمر با بیان این که رژیم آل خلیفه و آل سعود با نوکری از آمریکا باید منتظر سرنوشتی بدتر از صدام باشند، بر ضرورت انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل های آینده کشور تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام سید کاظم طباطبایی ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه کاشمر در مصلی این شهر اظهار داشت: رژیم آل خلیفه با لغو حق شهروندی شیخ عیسی قاسم به عنوان یک روحانی مبارز، تهدید کرده که این عالم را در 5 مهرماه محاکمه خواهد کرد و این بیان گر بدبختی، ذلیلی و نوکری این رژیم است که به دستور آل سعود این جنایات را انجام می دهد.

وی با ابراز تأسف از این که عده ای بنام اسلام با نوکری اجانب به دنبال پیاده کردن اهداف شوم و پلید آمریکا و استکبار در کشورهای اسلامی هستند ابراز داشت: ملت های مسلمان مطمئن باشند اقداماتی که رژیم آل خلیفه و آل سعود در این سال ها علیه مسلمانان انجام داده اند قطعا بی پاسخ نمی ماند و سرنوشتی بدتر از صدام در انتظارشان است.

امام جمعه کاشمر آمریکا را یک غول بی شاخ و دم، عهد شکن، پیمان شکن، باج گیر، کذاب و مکار تعریف کرد و افزود: حمله هوایی آمریکا به سوریه ثابت کرد که آمریکا با راه اندازی گروهک داعش و حمایت از آن عامل همه بدبختی ها، شرارت ها، نا امنی ها و خونریزی ها در منطقه است که به دست یک عنصر ناصالح استکبار انجام می شود.

وی با بیان این که امام راحل و رهبر معظم انقلاب همواره بر این مهم که آمریکا قابل اعتماد نیست تأکید داشتند خاطر نشان کرد: تا مادامی که توصیه و هشدارهای رهبر معظم و فرزانه انقلاب را آویزه گوش قرار دهیم ملت ایران هرگز شکست نخواهد خورد و در این راه باید با بالا بردن قدرت دفاعی، پرهیز از مذاکره و تقویت اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب را عملیاتی و اجرایی کنیم.

حجت الاسلام طباطبایی با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره  جانفشانی، فداکاری و ایثارگری آنان در هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: عزت و اقتدار امروز کشور مرهون جانفشانی و ایستادگی رزمندگان در برابر متجاوزان بعثی است؛ لذا باید در جهت انتقال فرهنگ دفاع مقدس و خاطره رزمندگان به نسل های آینده کشور تلاش کنیم تا حافظه تاریخی ملت آن را به یاد داشته باشد.

وی با تبریک آغاز بهار تعلیم و تربیت و شروع سال تحصیلی جدید، بر تقویت ارتباط اولیاء و مربیان تأکید کرد و افزود: والدین بایستی همواره از احوال فرزندان خود در خارج از محیز خانه و در مدت حضورشان در مدرسه آگاه باشند.

امام جمعه کاشمر با بیان این که فرزندان در حقیقت یک امانت الهی هستند گفت: در شرایطی که دشمن با توطئه و دسیسه نسل جوان و نوجوان ما را هدف قرار داده است ضروری است خانواده ها با دغدغه و هوشیاری بیشتری از احوال فرزندان شان مطلع باشند تا اسیر و گرفتار اهداف شوم دشمن نشوند.

وی با تأکید بر این که بهترین خانواده از دیدگاه قرآن، خاندان اهل بیت(ع) هستند و باید زندگی این بزرگان الگوی زندگی ما مسلمانان قرار گیرد اظهار داشت: ما به عنوان یک مرد و زن مسلمان باید جوانان خودمان را تشویق کنیم که جوانان ما با داشتن چنین الگوهای مناسبی که مورد تأیید قرآن است به دنیای غرب، برنامه های غربی و افراد پوشالی دل نبندند.

حجت الاسلم طباطبایی با بیان این که بشر امروز نیازمند الگوهای مقدس و مترقی است یادآور شد: خانواده هایی که به دست خودشان، فرزندان شان را در آتش می سوزاند مورد آمرزش خداوند قرار نمی گیرند؛ چرا که این ننگ بزرگی برای شیعه است که در پشت بام خانه اش دیش ماهواره باشد و فرزندانش پای شبکه های آن بنشینند.

امام جمعه کاشمر با اشاره به آغاز هشتمین مرحله سرشماری نفوس و مسکن از سوم مهرماه در کشور، بر ارائه اطلاعات صحیح و دقیق از سوی مردم تأکید کرد و خاطر نشان کرد:  این سرشماری که توسط مرکز آمار ایران و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی در استان ها انجام می شود در راستای دستیابی به آمار و اطلاعات صحیح برای برنامه ریزی و رفع نیازهای مردم است.

 

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved