• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • امام جمعه کاشمر: کشور برای مقابله با جنگ نرم دشمن، نیازمند فرهنگ بسیجی است / دانش آموزان تضمین کننده آینده کشور هستند

امام جمعه کاشمر: کشور برای مقابله با جنگ نرم دشمن، نیازمند فرهنگ بسیجی است / دانش آموزان تضمین کننده آینده کشور هستند

امام جمعه کاشمر:  کشور برای مقابله با جنگ نرم دشمن، نیازمند فرهنگ بسیجی است / دانش آموزان تضمین کننده آینده کشور هستند

امام جمعه کاشمر با اشاره به این که دانش آموزان امروز در حقیقت تضمین کننده آینده کشور هستند، راه مقابله کشور با جنگ نرم دشمن را نیازمند فرهنگ بسیجی دانست.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام سید کاظم طباطبایی در مراسم نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و نیز زنگ آغاز هشتمین مرحله سرشماری نفوس و مسکن در دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی کاشمر اظهار داشت: ماه مهر، نام آشنا و زیبایی دارد، چرا که مهر مظهر زیبایی عالم هستی است.

وی با تبریک آغاز بهار تعلیم و تربیت به دانش آموزان، دانشجویان، طلاب، دبیران، اساتید دانشگاه و حوزه های علمیه یادآور شد: امیدواریم خداوند این مهر را نه تنها تا پایان سال تحصیلی بلکه تا پایان زندگی پر مهر، محبت و شیرین قرار دهد.

امام جمعه کاشمر با بیان این که در این مسیری که آغاز کردیم امواج سنگین و سختی پیشرو داریم و از اتفاقات پشت پرده بی خبر هستیم خاطر نشان کرد: دشمنان ایران اسلامی که چشم دیدن عزت و سربلندی ملت را ندارند همواره تلاش می کنند شرایطی فراهم کنند که ملت ایران برای کمک دست به سوی آنان دراز کند.

وی با تأکید بر این که شما دانش آموزان در حقیقت مغزهای هسته ای، سبیه سازی، مهندسی، اختراع و نوآوری و فناوری هستید خطاب به دانش آموزان گفت: همه شما از اروپایی ها، آمریکایی ها و تمام کسانی که فکر می کنند بالاتر هستند جلوتر قرار دارید؛ بنابر این باید آینده کشور را در دست بگیرید و عزت کشور را تضمین کنید.

حجت الاسلام طباطبایی با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: همان گونه که در دوران جنگ یک حرکت بنام بسیج تمام توطئه ها و دسیسه های دشمن را علاج کرد و رزمندگان با روحیه بسیجی با دفاع هشت ساله در برابر دشمن بعثی متجاوز به پیروزی رسیدند امروز نیز برای مقابله با جنگ نرم دشمن نیازمند فرهنگ بسیجی برای خنثی سازی برنامه های شوم و پلید دشمنان هستیم.

امام جمعه کاشمر با اشاره به آغاز هشتمین طرح سرشماری نفوس و مسکن، بر لزوم ارائه اطلاعات و آمار صحیح از سوی مردم تأکید کرد و ابراز داشت: مدیریت اجرایی کشور نیازمند برنامه ریزی است که این برنامه ریزی در سایه داشتن آمار و اطلاعات واقعی و درست امکان پذیر است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved